twojabudowa.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

Branża nieruchomości w internecie jest bardzo aktywna – mamy wiele serwisów oferujących pomoc w transakcjach, wielu developerów czy serwisy ogłoszeniowe. Czy na rynku wtórnym możemy znaleźć jeszcze ciekawe domeny w tym segmencie?

Tradycyjnie, w cyklu Ciekawe Domeny, przeglądamy giełdy domen Aftermarket.pl i Premium.pl – jeśli zainteresuje Was jakaś wskazana przez nazwa zapraszamy do tych serwisów.

Okazuje się, że bardzo trudno znaleźć ciekawą domenę w tej kategorii – dobrą cechą jest to, że wielu sprzedawców podaje oczekiwaną cenę sprzedaży. Co jednak z jakością? Udało nam się znaleźć kilka ciekawych nazw – jedną z droższych jest twojabudowa.pl (17 300 zł) i to w naszej ocenie jest najciekawsza domena. Nazwa idealnie pasuje do serwisów skupiających osoby, które zdecydowały się na budowanie własnego domu i poszukują porad. Dość podobną domeną jest zbudujemy.pl, którą możemy kupić za 6 300 zł.

Ciekawą i bardzo klarowną pod kątem produktowym jest domena domygoralskie.pl, sprzedający wystawił ją w cenie 16 800 zł. Podobną domenę – domkiletnie.pl – możemy nabyć już za 11 000 zł.

Znaleźliśmy też jedną nazwę nawiązującą do centrum handlowego Riviera w Gdyni – rivieragdynia.pl. Sprzedający oczekuje 50 tys. zł za przekazanie praw do tej nazwy. Dużo?

W segmencie domen tanśzych – do 200 zł – nie znaleźliśmy żadnej ciekawej propozycji.

Osobom szukującym ciekawej nazwy w kategorii nieruchomości pozostaje życzyć powodzenia w zakupach.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry