Twórca Wirtualnej Polski dołączył do Mobini.pl

Marek Borzestowski, założyciel portalu Wirtualna Polska, został członkiem Rady Nadzorczej spółki Mobini S.A. – właściciela serwisu Mobini.pl.

– Bardzo nas cieszy, że Marek Borzestowski dostrzegł potencjał w naszym serwisie. Jego obecność w Radzie Nadzorczej spółki jest świadectwem tego, że zmierzamy we właściwym kierunku – mówi Łukasz Stanicki, Prezes Mobini S.A.

Twórca Wirtualnej Polski dołączył do Mobini.pl 1Mobini.pl umożliwia przechowywanie, wymienianie i dzielenie się plikami multimedialnymi pomiędzy użytkownikami. Mobini.pl to także sieć społecznościowa skupiająca ludzi młodych i otwartych na nowoczesne, komórkowe formy komunikacji. Strona Mobini.pl dostępna jest również w wersji webowej.

Marek Borzestowski, założyciel portalu Wirtualna Polska jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, studiował także na Uniwersytecie Walijskim. W roku 2005 jako współfundator powołał do życia Instytut Sobieskiego, ośrodek analityczny typu think-tank, a także założył kolejną firmę nowych technologii IneliWISE, która staje się liderem w zakresie rozwoju innowacyjnego oprogramowania opartego na algorytmach Sztucznej Inteligencji. W 2009 roku założył Mind the Kids – firmę tworzącą oprogramowanie edukacyjne dla dzieci na platformy mobilne Apple i Android. Założyciel Gruper.pl (luty 2010) – serwisu oferującego zakupy grupowe w sieci po atrakcyjnych cenach.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry