Tysiące funkcjonalnych ogłoszeń w Wirtualnej Polsce

Serwis ogłoszenia.wp.pl został przebudowany pod kątem użyteczności. Witryna ma dodatkowe funkcjonalności i nową, przejrzystą szatę graficzną. Każdy, kto chce kupić, sprzedać lub zamienić, może to teraz zrobić szybciej i w jeszcze prostszy sposób, korzystając nie tylko z ogłoszeń drobnych, ale też baz anonsów renomowanych partnerów serwisu. Wirtualna Polska współpracuje z liderami rynku – otomoto.pl, domiporta.pl, alegratka.pl. W tej chwili użytkownicy mają dostęp do ponad 1,3 miliona ogłoszeń.

Witryna została zmodyfikowana z myślą o tych, którzy chcą kupić/sprzedać mieszkanie, samochód, zwierzaka lub jeszcze coś innego. Usprawniono funkcjonalność serwisu – zmieniono na bardziej intuicyjny sposób wyszukiwania, wprowadzono mini wyszukiwarkę, ulepszono sortowanie (wg ceny, aktualności ofert). „Użytkownik precyzując swoje potrzeby, może obecnie w bardzo prosty sposób znaleźć interesujące go ogłoszenie, porównać je z innymi ofertami i wydrukować. Równie łatwe jest także dodanie oferty.” – podkreśla Małgorzata Kaliszczak – Kierownik Zespołu Serwisów Lokalizacyjnych i Ogłoszeniowych.

Twórcy serwisu odświeżyli szatę graficzną witryny. Prezentacja wyników wyszukiwania jest przejrzysta, wygodna i dużo bardziej przyjazna użytkownikowi. Internauta otrzymuje informacje o puli odnalezionych ogłoszeń. Ma przy tym możliwość wyboru ilości ofert, które pojawią się na stronie (10/25/50). W kategorii Nieruchomości specjalnie oznaczone są ogłoszenia spełniające warunki programu „Rodzina na swoim”. Prezentowane w tych anonsach domy i mieszkania spełniają warunki niezbędne do uzyskania dopłaty rządowej przy zakupie lokali mieszkalnych do 75 m² i domów do 140 m².

Inną przydatną funkcjonalnością serwisu jest zakładka Moje (tylko dla posiadających konto w Wirtualnej Polsce). Daje ona m.in. możliwość wrzucania interesujących ofert do Notatnika, zarządzanie ogłoszeniami w prosty i wygodny sposób oraz opłaty za zamieszczenie ofert za pomocą Portmonetki WP wraz z podglądem całej historii wydatkowanych punktów.

Informacje pogrupowane w trzech zakładkach: Motoryzacja, Nieruchomości, Drobne, pojawiają się jednocześnie w serwisie ogloszenia.wp.pl oraz w witrynach partnerów: otomoto.pl, domiporta.pl, alegratka.pl. W sekcji motoryzacyjnej, wpisując odpowiednie dane w rubryki marka, model, rocznik, itd. znaleźć można oferty sprzedaży/kupna spełniające określone kryteria. Podobnie działa zakładka Nieruchomości, z tym, ze internauta ma w niej do wyboru opcje sprzedam/kupię/ wynajmę. Ogłoszenia Drobne podzielone są na kategorie; wśród nich do najpopularniejszych należą m.in. Zwierzęta (głównie oferty sprzedaży czworonożnych pupili), Usługi (naprawy, remonty), Dla dzieci (wózki, łóżeczka, zabawki), Uroczystości (śluby, studniówki).

http://ogloszenia.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top