Tysiące funkcjonalnych ogłoszeń w Wirtualnej Polsce

Serwis ogłoszenia.wp.pl został przebudowany pod kątem użyteczności. Witryna ma dodatkowe funkcjonalności i nową, przejrzystą szatę graficzną. Każdy, kto chce kupić, sprzedać lub zamienić, może to teraz zrobić szybciej i w jeszcze prostszy sposób, korzystając nie tylko z ogłoszeń drobnych, ale też baz anonsów renomowanych partnerów serwisu. Wirtualna Polska współpracuje z liderami rynku – otomoto.pl, domiporta.pl, alegratka.pl. W tej chwili użytkownicy mają dostęp do ponad 1,3 miliona ogłoszeń.

Witryna została zmodyfikowana z myślą o tych, którzy chcą kupić/sprzedać mieszkanie, samochód, zwierzaka lub jeszcze coś innego. Usprawniono funkcjonalność serwisu – zmieniono na bardziej intuicyjny sposób wyszukiwania, wprowadzono mini wyszukiwarkę, ulepszono sortowanie (wg ceny, aktualności ofert). „Użytkownik precyzując swoje potrzeby, może obecnie w bardzo prosty sposób znaleźć interesujące go ogłoszenie, porównać je z innymi ofertami i wydrukować. Równie łatwe jest także dodanie oferty.” – podkreśla Małgorzata Kaliszczak – Kierownik Zespołu Serwisów Lokalizacyjnych i Ogłoszeniowych.

Twórcy serwisu odświeżyli szatę graficzną witryny. Prezentacja wyników wyszukiwania jest przejrzysta, wygodna i dużo bardziej przyjazna użytkownikowi. Internauta otrzymuje informacje o puli odnalezionych ogłoszeń. Ma przy tym możliwość wyboru ilości ofert, które pojawią się na stronie (10/25/50). W kategorii Nieruchomości specjalnie oznaczone są ogłoszenia spełniające warunki programu „Rodzina na swoim”. Prezentowane w tych anonsach domy i mieszkania spełniają warunki niezbędne do uzyskania dopłaty rządowej przy zakupie lokali mieszkalnych do 75 m² i domów do 140 m².

Inną przydatną funkcjonalnością serwisu jest zakładka Moje (tylko dla posiadających konto w Wirtualnej Polsce). Daje ona m.in. możliwość wrzucania interesujących ofert do Notatnika, zarządzanie ogłoszeniami w prosty i wygodny sposób oraz opłaty za zamieszczenie ofert za pomocą Portmonetki WP wraz z podglądem całej historii wydatkowanych punktów.

Informacje pogrupowane w trzech zakładkach: Motoryzacja, Nieruchomości, Drobne, pojawiają się jednocześnie w serwisie ogloszenia.wp.pl oraz w witrynach partnerów: otomoto.pl, domiporta.pl, alegratka.pl. W sekcji motoryzacyjnej, wpisując odpowiednie dane w rubryki marka, model, rocznik, itd. znaleźć można oferty sprzedaży/kupna spełniające określone kryteria. Podobnie działa zakładka Nieruchomości, z tym, ze internauta ma w niej do wyboru opcje sprzedam/kupię/ wynajmę. Ogłoszenia Drobne podzielone są na kategorie; wśród nich do najpopularniejszych należą m.in. Zwierzęta (głównie oferty sprzedaży czworonożnych pupili), Usługi (naprawy, remonty), Dla dzieci (wózki, łóżeczka, zabawki), Uroczystości (śluby, studniówki).

http://ogloszenia.wp.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry