Ubezpieczenia w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 8 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wirtualna Polska (wp.pl) i EBROKER (ebroker.pl) podpisały umowę o współpracy. Na jej mocy użytkownicy WP.pl zyskują możliwość zakupu oraz błyskawicznego porównywania cen i zakresów ochrony popularnych ubezpieczeń, oferowanych przez jedenaście towarzystw ubezpieczeniowych. Dotychczasową ofertę ubezpieczeniową portalu, prezentowaną na stronach serwisu Ubezpieczenia.wp.pl uzupełnią ponadto profesjonalne, interaktywne narzędzia doradcze i fachowe porady opracowane przez ebroker.pl.

„Szeroka gama usług portalu jest systematycznie uzupełniana o coraz to nowe rozwiązania biznesowe oferowane przez naszych partnerów. – mówi Adam Kozielewicz, Kierownik Działu Serwisów Biznesowych WP. – Udostępniając liczne kalkulatory, porównania ofert oraz zapewniając natychmiastowy dostęp do bogatej oferty produktów, od teraz również w obszarze ubezpieczeń, pomagamy użytkownikom w podejmowaniu najbardziej trafnych decyzji finansowych.” – dodaje.

Połączenie oferty ubezpieczeniowej ebroker.pl oraz popularności WP służyć ma także zwiększenia wolumenu sprzedawanych polis. „Liczymy na to, że dzięki współpracy z Wirtualną Polską znacząco wzrośnie liczba umów ubezpieczeniowych zawieranych za naszym pośrednictwem”. – ocenia Marek Wyszkowski, Dyrektor ds. Marketingu ebroker.pl.

http://ubezpieczenia.wp.pl

Sylwester KozakUbezpieczenia w Wirtualnej Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.