Ubisoft: równoczesna premiera gry na Facebooku, Xbox 360 i PlayStation 3

Firma Ubisoft udostępniła na Facebooku bezpłatną wersję popularnej gry Tony Clancy’s Ghost Recon. Opublikowanie „społecznościowej” wersji ma bezpośredni związek z premierą gry dla konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Ubisoft: równoczesna premiera gry na Facebooku, Xbox 360 i PlayStation 3 1Niewielu wydawców odważyło się wydać grę dla prawdziwych fanów tego typu rozrywki na Facebooku przede wszystkim ze względu na ograniczenia techniczne.

Do tej pory jedynie takim firmom jak Kabam i Kixeye udało się pozyskać nielicznych wiernych fanów swoich produkcji. Teraz Ubisoft wkracza na rynek facebookowy ze swoim Ghost Recon Commander, który jest równolegle wprowadzany wraz z oficjalną wersją najnowszej odsłony gry z serii Tom Clancy, która pojawiła się na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Wersja facebookowa produkcji Ubisoftu przyciąga oferowaną możliwością rozgrywek multiplayer, która jest podobna do oficjalnej wersji i zarazem potrafi wciągnąć mało zaangażowanego użytkownika Facebooka.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wXWRaIym6AY#!

„Społecznościowa” odsłona gry zawiera w sobie większość elementów z pełnej wersji, ale z pewnością nie będzie mogła konkurować ze sprzętowymi możliwościami Xboxa czy PlayStation.

Gra jest darmowa i istnieje możliwość opłacenia dodatkowych funkcjonalności za pomocą kredytów Facebooka.

źródło: All Things D

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top