„Uczymy Ratować” przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore

Opublikowano: 3 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w App Store pojawiła się aplikacja Uczymy Ratować, autorstwa Norbsoft Sp. z o.o., która powstała przy wsparciu WOŚP i operatora Play. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z podstawowymi zasadami udzielania pomocy.

Aplikacja, mimo dobrych ocen wystawianych przez użytkowników, nie zachwyca. Zawiera właściwie tylko bardzo podstawowe informacje, w zakładce Sprawdzenie przytomności znajdziemy właściwie jedną informację – „jeśli przytomny nie reaguje wezwij pomoc”. Bardzo dobrze jest natomiast rozpisana cześć „Brak oddechu”, gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat udzielenia pomocy.

Czy aplikacja może się przydać? Niestety chyba nie, teraz cieszy się sporą popularnością ze względu na zbliżający się kolejny finał WOŚP, później jednak prawdopodobnie zniknie z rankingu TOP 25 w App Store.

Aplikację Uczymy Ratować można pobrać bezpłatnie z App Store.

Sylwester Kozak„Uczymy Ratować” przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.