Użytkownicy Facebooka mogą nakarmić niedożywione dzieci

Program społeczny Podziel się Posiłkiem zaistniał na Facebooku. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji użytkownicy serwisu mogą za pośrednictwem Danone`a ufundować aż 10 tys. posiłków dla niedożywionych dzieci. Każdy, kto dołączy do aplikacji otrzyma jeden wirtualny talerzyk. Talerzyki będą na bieżąco sumowane i przeliczane na posiłki wg wzoru: 2 wirtualne talerzyki = 1 realny posiłek.

Jak mówi Przemek Pohrybieniuk, członek zarządu i dyrektor ds. relacji zewnętrznych i zrównoważonego rozwoju Danone, który zainicjował program Podziel się Posiłkiem – „Wybraliśmy Facebook ze względu na jego olbrzymi potencjał i zaangażowanie użytkowników, którzy zawsze chętnie wspierają wszelkie akcje społeczne. A my chcemy angażować ludzi do czynienia dobra. Będziemy ich “nagradzać” fundując posiłki w świecie rzeczywistym – i to po bardzo dobrym kursie wymiany: 2 osoby na Facebooku generują jeden posiłek w realu. My gwarantujemy, że ufundujemy do 10 tysięcy posiłków w zależności od tego jak wiele osób przyłączy się do aplikacji do 31 października. Zapraszamy wszystkich! Nasz sukces przełoży się na jeszcze więcej uśmiechów dzieci.”

Podziel się Posiłkiem to program społeczny zainicjowany w 2003 roku przez Danone`a, by walczyć z niedożywieniem dzieci w Polsce. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja POLSAT, Partnerem Strategicznym są Banki Żywności.

Za wykonanie i obsługę aplikacji „Podziel się posiłkiem” odpowiedzialna jest Agencja interaktywna Trendmaker z Krakowa.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry