Veracomp specjalizowanym dostawcą SUSE LINUX

Veracomp rozszerza ofertę rozwiązań linuksowych. W ramach porozumienia z Novell Polska Sp. z o.o. firma wprowadza do swojej oferty produkty SUSE LINUX.

Veracomp zamierza stać się ekspertem i głównym dostawcą na rynku dystrybucji systemów Linux dla przedsiębiorstw w Polsce. W tym celu rozszerza ofertę rozwiązań linuksowych, kompletuje produkty i usługi w tym zakresie, uzupełniając je szkoleniami technicznymi Compendium. Wspólnie z firmami HP i Novell uruchomi wkrótce Centrum Kompetencyjne. W laboratorium testowym klienci będą mogli przeprowadzać testy urządzeń i aplikacji oraz brać udział w warsztatach szkoleniowych.

Mirosław Chełmecki, dyrektor działu serwerów i pamięci masowych w Veracomp powiedział: „Włączenie produktów SUSE LINUX do oferty jest dla nas ważnym strategicznie krokiem. Powoli nam pogłębić specjalizację w rozwiązaniach linuksowych, a tym samym zwiększyć nasze możliwości w zakresie wsparcia dla firm integracyjnych budujących infrastrukturę IT w oparciu o systemy Linux.”

Artur Bar, dyrektor ds. dystrybucji i programów partnerskich w Novell Polska powiedział:
„Dla resellerów Veracompu oferta SUSE LINUX jest bardzo dobrym uzupełnieniem dostarczanych już przez nich zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Firmy te znajdą teraz w Veracompie partnera, który stale rozwija swoje kompetencje w dziedzinie rozwiązań linuksowych – m.in. dzięki współpracy z firmami Novell i HP.”

W ramach współpracy z Novellem, Veracomp rozpoczął sprzedaż produktów z rodziny SUSE LINUX skierowanych do przedsiębiorstw, w tym rozwiązań dla serwerów (SUSE LINUX Enterprise Server, SUSE LINUX Openexchange Server 4.1) i desktopów (SUSE LINUX Desktop). W ofercie Veracomp znalazły się także wersje SUSE LINUX dla szkół, instytucji edukacyjnych oraz studentów i nauczycieli, które są oferowane ze specjalnymi upustami. Veracomp oferuje zarówno licencje oprogramowania, jak i dedykowane zestawy składające się z serwerów HP i oprogramowania SUSE LINUX.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top