Virtualo przygotowało raport o rynku ebooków

Opublikowano: 21 października 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Virtualo przygotowało raport na temat rynku e-booków. W raporcie znajdziemy informacje z lat 2010–2014. W raporcie poruszono zagadnienia związane z wynikami badań jak i również informacje na temat piractwa w tym segmencie.

Obok analiz obecnej sytuacji i możliwości rozwoju nie zabrakło informacji o przeszkodach i hamulcach.

raport_o_rynku_ebookow_virtualo_okladkaDo współpracy przy tworzeniu raportu Virtualo zaprosiło blogerów i właścicieli najpopularniejszych serwisów zajmujących się e-książkami: Roberta Drozda ze Świata Czytników, Marcina Łukiańczyka z UpolujEbooka.pl oraz Paulinę Poniewską z nowo powstałego serwisu Bookto.pl oraz przedstawicieli znanych polskich wydawnictw.

Do tej pory brakowało dokumentu, w którym znajdowałyby się wszystkie najważniejsze dane na temat powstania i wzrostu rynku e-książki w Polsce. Chcieliśmy wypełnić tę lukę i zaprezentować raport, w którym będą dostępne kluczowe informacje związane z polskim rynkiem e-booków – powiedziała Martyna Bednarczyk, Koordynator ds. marketingu Virtualo.

Raport o rynku można pobrać z naszej strony.

Sylwester KozakVirtualo przygotowało raport o rynku ebooków

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.