Vobis zmienia i udoskonala swój sklep internetowy

Firma Vobis postanowiła udoskonalić swój serwis internetowy www.vobis.pl. Wprowadzone z dniem 1 kwietnia zmiany, mają na celu ułatwienie nawigacji po witrynie, przeglądanie oferty sklepu oraz wyszukiwanie konkretnych produktów jeszcze szybciej i przyjemniej.

Główną zmianą serwisu Vobis.pl jest wprowadzenie nowego,  inteligentnego  systemu wyszukiwania treści w sklepie w oparciu o technologię NetSprint e-Commerce. Funkcja Auto Complete ma na celu ułatwić Internautom wyszukiwanie produktów, dzięki podpowiadaniu w oknie wyszukiwarki pasujących fraz. Dobór podpowiadanych fraz odbywa się zazwyczaj na podstawie najczęstszych zapytań innych Klientów. W technologii tej zawiera się również opcja Misspellingu, czyli poprawy błędnie wpisanej nazwy produktu na właściwą. Pozwoli ona na skuteczne wyszukanie produktu przy nieznajomości dokładnej nazwy lub w przypadku wpisania jej z błędem – „literówką”.

Proces wyszukiwania został wzbogacony również o funkcję QuickSearch, która „odgaduje” szukane słowo lub frazę, już po wpisaniu części wyszukiwanego słowa. Ma ona na celu podpowiadać Klientowi nazwę sugerowanego przez sklep produktu, którego fragment został wpisany. Łatwiejszemu poruszaniu się na stronie sprzyja ponadto bardzo sprawne filtrowanie produktów, umożliwiające znalezienie ich po interesujących Internautę np. kluczowych parametrach sprzętu. Dzięki lepszej nawigacji na stronie, w znacznym stopniu zwiększy się jej użyteczność.

Firma Vobis stawia nie tylko na większą funkcjonalność. Zmiany obejmują także stronę wizualną i produktową. Atrakcyjny, bardziej przejrzysty wygląd witryny w połączeniu z rozszerzeniem oferty o niedostępne wcześniej produkty, dadzą Klientom jeszcze większe możliwości przyjemnych zakupów.

W „odświeżonym” serwisie użytkownicy znajdą również szerszą ofertę zakupów w systemie ratalnym. Do GE Money Bank i Lukas Bank dołącza także oferta firmy Żagiel.

Vobis.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top