Wakacyjne horoskopy WP

Wirtualna Polska odkrywa tajemnice przyszłości. Ruszyły wakacyjne horoskopy portalu. Można się z nich dowiedzieć, że kobieta Waga patrzy na świat przez pryzmat intelektu, lubi błyskotliwe rozmowy, okraszone czarującym uśmiechem, a miłość jest dla niej wytworną figurą walca, zaś mężczyzna Lew nie przepada za szarymi myszkami i nie potrafi obcować z kobietami pełnymi lęków i kompleksów…(Sexhoroskop na Lato wróżki Joanny Godeckiej).
Wróżka Ella Selena zdradza tajniki ulubionych potraw znaków Zodiaku. Warto jest sięgnąć na strony Miłosnej Diety serwisu Horoskop, by dowiedzieć się, że Wodnika uwiedzie miłosny, magiczny poncz (jest na niego przepis!), Raka skuszą faszerowane kalmary, natomiast Barana oczaruje szampan z truskawkami.

W wyborze romantycznego miejsca na wakacyjny wypoczynek pomoże niewątpliwie horoskop Magiczne Miejsca, autorstwa Elli Seleny. Byki zrelaksują się w Anglii, Koziorożce –
w egzotycznej Brazylii, Skorpiony powinny udać się nad wielką wodę – morze lub duże jezioro, Byki odnajdą zaś spokój w okolicach… Szklarskiej Poręby.

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, czy latem spełnią się jego najskrytsze marzenia, może rozłożyć karty Tarota. W ich interpretacji pomoże wróżka Joanna Stawińska. Za pośrednictwem Horoskopu WP da się też sprawdzić, czy poznany w wakacje przystojny brunet stanowić będzie dla nas idealna parę. Wystarczy znać jego datę urodzenia i wejść na stronę Numerologii Partnerskiej.

Wakacyjne przepowiednie uzupełniają: Horoskop dla Kobiet i specjalne Wróżby SMS.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry