Wakacyjny Konkurs Jedynki TVP z One-2-One

Opublikowano: 27 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

One-2-One Media Solutions obsługuje konkurs SMS-owy dla widzów TVP1. Wakacyjny Konkurs Jedynki to świetna zabawa dla telewidzów, a także ważny element komunikacji marketingowej wykorzystujący targetowanie behawioralne.

Wakacyjny Konkurs Jedynki zaczął się 6 lipca i potrwa do 30 sierpnia. – Działamy w modelu biznesowym, który jednocześnie generuje przychody w czasie kampanii i buduje ich źródło w przyszłości  – mówi Aleksandra Burzych z One-2-One.

Agnieszka Szulim-Badziak, prowadząca Wakacyjny Konkurs Jedynki podróżuje po Polsce, pokazując uroki wakacji oraz zachęcając widzów do udziału w konkursie. Codziennie 6-9 osób wygrywa nagrodę 500 zł w ciągu 15 minut od emisji zwiastuna na antenie TVP (wygrywa się „tu i teraz”). Tygodniowo organizator zapewnia 50 nagród po 500 zł. Na koniec konkursu do wygrania jest samochód – Mercedes GLK. Wysyłając kolejne SMSy uczestnik ma szansę zdobyć nie tylko Mercedesa, ale też dodatkowe nagrody (pieniądze na podatek od auta, ubezpieczenie i paliwo na cały rok).

Ważnym elementem promocji wakacyjnego konkursu jest budowa – na podstawie aktywności SMSowych bazy wiedzy o widzach, którą w przyszłości TVP wykorzysta w działaniach informacyjnych i marketingowych. Do realizacji tego przedsięwzięcia służy „Mobile Advertising Platform”, autorski system targetowania behawioralnego przygotowany przez One-2-One.

www.mapplatform.pl

Hanna LaskowskaWakacyjny Konkurs Jedynki TVP z One-2-One

Podziel się!

O autorze

hania