Walentynki w WP

Tegoroczny serwis walentynki.wp.pl podpowiada, radzi, uczy. Z jego stron można wysłać ukochanej osobie walentynkową kartkę pocztową i romantycznego sms-a, barwną tapetę na telefon komórkowy, animowany wygaszacz ekranu i okolicznościowy dzwonek. Kto zechce oznajmić światu, że kocha Waldka, Anię, Tomka, Zuzię, Balbinę czy Ksawerego będzie mógł to zrobić, wpisując pełne uczuć zdania do internetowej Księgi Życzeń. Wirtualna Polska zapewnia, że każdy adresat wyznania zostanie powiadomiony o tym, iż na stronach witryny czekają na niego romantyczne życzenia, a 14 lutego będzie je można odczytywać z głównej strony portalu.

Do Walentynki, bądź Walentego mogą też trafić niezwykłe prezenty: specjalny kalendarz opatrzony ulubionymi fotografiami, piosenka, z którą związane są najmilsze wspomnienia oraz nastrojowa płyta. Wystarczy tylko dokonać wyboru i to nie wychodząc z domu.

Wątpiący, nieśmiali, zastanawiający się, czy to przyjaźń, czy może już kochanie mogą wypełnić psychotest lub skorzystać z porady wróżek współpracujących z Wirtualną Polską. Natomiast zabiegani z ochotą sięgną do specjalnej oferty handlowej WP; atrakcyjne upominki wyselekcjonowali i posegregowali Dla Niej oraz Dla Niego zakochani pracownicy Pasażu Handlowego.

http://walentynki.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Walentynki w WP

Walentynkowy serwis Wirtualnej Polski przypomina użytkownikom, że 14 dzień lutego to nie tylko święto już zakochanych, ale też tych, którzy szukają drugiej połowy. Wsparty przez NIVEA serwis walentynki.wp.pl przypomina i podpowiada, jak można wykorzystać zasoby Portalu, by sprawić niespodziankę sympatii, a przy okazji wygrać niezwykły wyjazd do Paryża we dwoje.

Na stronach serwisu walentynki.wp.pl można zamieścić okolicznościowe życzenia, a korzystając z bramki SMS wysłać miłosne wyznanie na telefon komórkowy ukochanej osoby. Serwis przygotował gotowe treści wiadomości tekstowych, z których skorzystać może każdy, komu brak twórczej weny. Przesłać też można swojej walentynce specjalną tapetę, dzwonek, logo, czy wygaszacz ekranu…

Wyznać uczucia można również poprzez kartkę elektroniczną oraz zwyczajną kartkę pocztową – w tym ostatnim wypadku wystarczy przekazać WP treść pozdrowień, a portal zadba o dostarczenie ich na czas adresatowi w postaci atrakcyjnej pocztówki.

Niecodziennym rozwiązaniem zaproponowanym przez WP jest okolicznościowy walentynkowy kalendarz z fotografiami samych zainteresowanych. Trzeba jedynie wybrać kilka swoich zdjęć, które mają się znaleźć na stronach upominku i rodzaj kalendarza, a dzięki WP może on trafić wprost pod drzwi obdarowanego.

Szukający potwierdzenia uczuć wśród gwiazd mogą skorzystać z porad i opinii współpracujących z WP wróżek, tarocistów i jasnowidzów. Sięgną do horoskopu dziennego, miłosnego, zgłębia tajniki numerologii. Poznają historię tego nietypowego święta, obudzą w sobie iskrę erotyzmu czytając opowiadania, felietony tematyczne, czy miłosne wyznania gwiazd showbiznesu.

Nie brakuje w serwisie ofert atrakcyjnych walentynkowych zakupów, odnośników do czatów i serwisu randkowego – skorzystają z nich zapewne głównie ci, którzy dopiero szukają tej właściwej osoby.

Jak co roku w Walentynki Wirtualna Polska proponuje użytkownikom udział w konkursie. Dobre odpowiedzi tylko na trzy pytania wystarczą, by wyjechać do Paryża, bądź otrzymać któryś z zestawów kosmetyków NIVEA.

http://walentynki.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Walentynki w WP

Dla każdego coś dobrego, czyli serwis walentynkowy w Wirtualnej Polsce (walentynki.wp.pl). Dla tych, którzy nie weszli jeszcze w wiek określany mianem „pełnoletniość” – możliwość przesłania sympatii nietypowego „walentynkowego” logo oraz wirtualnej kartki z wyznaniem miłości, specjalny konkurs, w którym nagrodą jest bukiet kwiatów dla ukochanej osoby i nieco zwariowany psychotest „Czy Twój partner pasuje do Ciebie””.

Dla przekraczających magiczny wiek – lat 18 – „Poradnik Miłości”, czyli siedem kroków do uwiedzenia bądź oczarowania partnera. Nietypowe, internetowe i sms-owe zaproszenia na randkę, przepisy na prawdziwie romantyczna kolację, miłosne drinki, kwiatowe dowody uczuć, erotyczna rozrywka…

Wirtualna Polska wraz z PLL LOT zadbały o to, by użytkownicy Portalu mogli wyruszyć w romantyczna podróż do jednego z kilkunastu miast Europy: Paryża, Mediolanu, Wiednia, Aten… Wystarczy wziąć udział w walentynkowym konkursie i odpowiedzieć na trzy pytania.

http://walentynki.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top