Walentynki z easygo.pl

Ponad 4500 ofert wyjazdowych i specjalny konkurs, w którym nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu SPA w Jastarni. Taką propozycję na Walentynki 2006 przygotował dla swoich klientów portal turystyczny easygo.pl. Konsultanci i doradcy serwisu wybrali dodatkowo sześć super ofert rekomendowanych na miłosny wyjazd we dwoje.

– Nasze pomysły i rekomendacje mają pomóc zorganizować ten wyjątkowy czas – tłumaczy Iwona Sokołowska, wiceprezes zarządu easygo.pl – Zrobiliśmy wewnętrzną naradę wśród naszych konsultantów. A ponieważ każdy z nas jeździ po świecie i ogląda hotele, do których później wysyłamy naszych klientów powstała bardzo ciekawa lista najbardziej romantycznych obiektów. Z tej, wybraliśmy 6 zróżnicowanych cenowo i kierunkowo propozycji. Coś dla każdego i na każdą kieszeń – dodaje Sokołowska.

W rekomendacjach easygo.pl znalazł się 6 dniowy i zawsze romantyczny Paryż za 990 pln, ale także alternatywnie egzotyczna i bajecznie kolorowa dwu tygodniowa Dominikana za 4590 pln. W bazie portalu znajdziemy jednak aż 4500 ofert zwierających w czasie swojego trwania Walentynki. Propozycje obejmują cały świat i wahają się w przedziale od 130 pln do 26 700 pln za jedną osobę.

To pierwsza w tym roku akcja specjalna, ale jak zapewniają pracownicy portalu na pewno nie ostatnia. Już teraz przygotowywane są kolejne projekty z ciekawymi niespodziankami.

http://www.easygo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top