Warzywa ponad wszystko

Jedz warzywa i owoce 5 razy dziennie! – to podstawowe założenia prawidłowej diety zapewniającej zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów firma Nestlé Polska stworzyła zdrową i bogatą w warzywa i składniki odżywcze przekąskę „Porcja warzyw”.
WINIARY Porcja warzyw to najnowsze osiągnięcie marki WINIARY: zupy instant, o bardzo dużej zawartości warzyw, które:
– zawierają 1 z 5, zalecanych przez specjalistów ds. żywienia, porcji warzyw, które powinniśmy spożywać dziennie,
– zawierają naturalne witaminy, błonnik i antyoksydanty,
– kuszą apetycznym zapachem, kremową, konsystencją i dużymi kawałkami warzyw,
– dzięki niskiej zawartości kalorii pomagają utrzymać atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie,
– są łatwe i szybkie w przygotowaniu – wystarczą 3-4 minuty i wartościowa przekąska warzywna będzie gotowa do zjedzenia,
– są dostępne w poręcznym opakowaniu – w formie paluszka,
– i nie zawierają konserwantów!

Porcja warzyw WINIARY to trzy smaki zup: Wiosenna, Letnia, Jesienna. Co wyróżnia ten produkt, dlaczego jest taki wyjątkowy? Warzywa! Podstawowym składnikiem wszystkich trzech rodzajów są warzywa i to co w nich najlepsze – błonnik, witaminy i minerały. Kolor każdej z zup odpowiada grupie odpowiednio dobranych warzyw, które dostarczają wartościowych składników odżywczych.

Zupa wiosenna – to warzywa zielone: brokuły i zielony groszek, które są dla naszego organizmu źródłem błonnika pozytywnie wpływającego na trawienie.
Zupa Jesienna – to warzywa bordowe: przede wszystkim buraki, które są źródłem betaniny, naturalnego przeciwutleniacza.
Zupa Letnia – to warzywa pomarańczowe: dynia i marchew, źródło prowitaminy A wzmacniającej wzrok.

„Porcja warzyw WINIARY to zupełnie nowy produkt na rynku zup instant – stworzony z myślą o konsumentkach, dla których prawidłowe odżywianie – szczególnie w pracy – jest dużym wyzwaniem. Proponujemy im wygodne, ale jednocześnie zdrowe rozwiązanie: ciepłą, pełną warzyw przekąskę, zawierającą naturalne witaminy i błonnik, którą można zjeść w ciągu dnia. Dzięki nowej zupie WINIARY konsumentki mogą nie tylko szybko zaspokoić głód, ale również uzupełnić swoją dietę w 1 z 5 rekomendowanych dziennie porcji warzyw. Pragniemy przekonać naszych konsumentów, że instant może znaczyć nie tylko szybko, ale również smacznie i zdrowo” – mówi Agata Balcerowska, brand manager marki WINIARY.

www.winiary.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top