Web-Kredyt.pl nagrodzony w konkursie PiNkubator Biznesu

Web-Kredyt.pl – system płatności kredytowych za zakupy przez internet został nagrodzony w IV edycji konkursu Radia PiN PiNkubator Biznesu 2007. Serwis ma umożliwić internautom zakupy na kredyt bezpośrednio w sklepach internetowych.

Web-Kredyt jest kolejnym przedsięwzięciem twórców platformy AukcjeKredytowe.pl.

– Wyróżnienie jest dowodem nie tylko na atrakcyjność samego projektu, ale także segmentu, w którym działamy – mówi Rafał Skarżyński, współtwórca projektu, dyrektor zarządzający serwisu AukcjeKredytowe.pl. Obecnie rynek e-commerce w Polsce to ponad 4 mld zł rocznie. Według prognoz firmy Gemius do 2010 roku wartość handlu internetowego wzrośnie o 400 procent – do ok. 16 mld zł. – Web-Kredyt z pewnością przyczyni się do usprawnienia zakupów w sieci. Dotychczas serwis umożliwiał kupno samochodów na kredyt online, teraz chcemy rozszerzyć ofertę także na inne produkty – dodaje.

PiNkubator Biznesu ma na celu wspieranie polskiej przedsiębiorczości. Jury, pod przewodnictwem Andrzeja Arendarskiego, Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej, na podstawie biznesplanów i osobistych prezentacji uczestników wybrało najlepsze projekty, których autorzy otrzymali wsparcie w realizacji biznesowych celów. W ciągu najbliższych miesięcy laureaci tegorocznej edycji będą przedstawiali na antenie Radia PiN kolejne etapy realizacji projektów. Pod koniec roku zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca, który zdaniem Jury odniesie największy sukces w biznesowej rzeczywistości.

– Mamy świadomość, że przed wdrożeniem projektu czeka nas jeszcze dużo pracy. Wyróżnienie w konkursie Radia PiN to dla nas dobry start do pierwszego etapu, którym będą rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Zainteresowanie serwisem AukcjeKredytowe.pl, przekonało nas, że internet jest bardzo perspektywicznym rynkiem, otwartym na nowatorskie pomysły. Jesteśmy przekonani, że zarówno partnerzy, jak i użytkownicy (ponad 3,6 mln internautów robiących zakupy w sieci) docenią nowe możliwości serwisu Web-Kredyt – dodaje Marcin Malinowski, współtwórca projektu, prezes AukcjeKredytowe.pl

www.aukcjekredytowe.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry