Węgrzy będą płacić z PayU

Opublikowano: 14 września 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

PayU wchodzi na rynek węgierski, jest to kontynuacja dotychczasowej strategii rozwoju marki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 

Węgry są kolejnym krajem – po Czechach, Polsce i Rumunii – w którym będzie można realizować płatności w sieci za pośrednictwem PayU.  PayU debiutuje na dwóch wiodących platformach internetowych – Vatera i TeszVesz – obsługiwanych przez allegroup.hu. W rezultacie ich użytkownicy zostaną objęci nowym systemem płatności internetowych.

– Bazując na współpracy z Vatera i TeszVesz pracujemy nad wprowadzeniem marki PayU jako godnego zaufania i wartościowego systemu płatności internetowych. Wpłynie to korzystnie nie tylko na węgierski e-commerce, ale także na komfort użytkowników, którzy mają szansę na poznanie wygodnego sposobu płatności – mówi András Deák, Business Manager of PayU Hungary Ltd.

Zarówno zakupy w sieci, jak i płatności internetowe, mają na Węgrzech coraz więcej zwolenników, w związku z tym rynek ten otwiera przed PayU duże możliwości.

– Wejście na rynek węgierski to wielkie wyzwanie dla nas, ponieważ była to inwestycja zagraniczna bezpośrednio wynikająca ze strategii rozwoju Grupy PayU – mówi Piotr Posadzy, International Manager at PayU S.A.
– Mamy nadzieję, że podobnie jak w Polsce, usługi PayU staną się na Węgrzech bardzo popularne, co pozwoli spółce osiągnąć tytuł lidera na tamtejszym rynku płatności online – dodaje Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A.

Obecnie na Węgrzech zarejestrowanych jest 2 700 sklepów internetowych, które zapewniają PayU duży zasięg działania. Spółka będzie zabiegała o uznanie ponad 3,5 mln węgierskich internautów.

Hanna LaskowskaWęgrzy będą płacić z PayU

Podziel się!

O autorze

hania