Więcej informacji w internetowej Panoramie Firm

Pod koniec lutego br. w wyszukiwarce www.pf.pl wprowadzono nowe ułatwienie ‘Mouseover‘, czyli wyświetlanie informacji teleadresowych o firmie na mapie. Nowa funkcja jest dostępna dla użytkowników ponad 1000 planów miast znajdujących się w serwisie.

Mouseover‘ pozwala wskazać kursorem interesującą nas lokalizację firmy: np. restaurację, przedszkole itd. Po wskazaniu lokalizacji automatycznie wyświetla się okno z dodatkowymi danymi: telefonem i adresem firmy.

W przypadku, gdy w wyszukiwarce dostępne są dodatkowe dane o firmie, wówczas w oknie pojawiają się informacje o branżach, w których firma prowadzi swoją działalność wraz z jej kompleksową ofertą. Kolejną zaletą nowego rozwiązania jest możliwość szybkiego zaplanowania trasy do wybranej przez nas firmy z dowolnego miejsca. Ta funkcjonalność wyświetla się także w oknie po wskazaniu kursorem na link ‘Zaplanuj trasę‘.

‘Mouseover ułatwia internaucie dostęp do danych i ofert firm. W jednym miejscu, za jednym kliknięciem na mapie pf.pl, użytkownik otrzymuje potrzebne mu informacje, zaoszczędzając w ten sposób czas na wykonywanie telefonów w poszukiwaniu informacji bądź na szukanie w dodatkowych źródłach’ – dodaje Piotr Dębski kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska.

http://www.pf.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry