Większe zyski poprzez wyższą użyteczność działań marketingowo-sprzedażowych

Zwiększenie użyteczności i skuteczności działań marketingowo-sprzedażowych w internecie może być kluczem do pozyskania klientów oraz osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Jak tego dokonać będzie można przekonać się w dniach 17-18 czerwca, kiedy to w Warszawie odbędzie się Konferencja oraz Warsztaty realizowane w ramach projektu „@rewolucja biznesu 4.0”. Projekt przygotowywany jest corocznie przez portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma.

Hasłem przewodnim aktualnej, czwartej edycji projektu jest: „Skuteczność poprzez Użyteczność”. Konferencja „@rewolucja biznesu 4.0” to dobra okazja aby:

  • zwiększyć konwersję ze sprzedaży,
  • wygenerować bazę wysokiej jakości leadów biznesowych,
  • wdrożyć działania PR w połączeniu z działaniami SEO.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną studia przypadków firm, które z sukcesem zwiększyły zyski poprzez efektywnie prowadzony e-biznes. Wystąpienia poprowadzą eksperci z firm: Grupa Onet.pl SA, GG Network SA, Doz.pl, Harder&Harder, Walmark, UseLab, Bluerank.

Warsztaty, które odbędą się 18 czerwca w Knowledge Village w Warszawie, mają służyć podniesieniu praktycznych kompetencji uczestników projektu w obszarze SEO PR i Skutecznego Formularza.

Tylko do końca maja udział w Konferencji lub Warsztacie oferowany jest w specjalnej cenie – 650 zł.

Więcej informacji na stronie projektu: www.internet.nf.pl. Redakcja e-biznes.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry