Wirtualna Makijażystka w WP

Za pośrednictwem serwisu Kobieta Wirtualnej Polski każda pani może rozpocząć internetową zabawę z makijażem. WP udostępniła właśnie internautkom rozbudowaną funkcjonalnie aplikację „Wirtualna Makijażystka”.
Pozwala ona nie tylko na dobór kolorów poszczególnych kosmetyków: szminek, cieni do powiek, różu na policzki, konturówki do oczu, ale także na dokładne dopasowanie kształtu ust, oczu, fryzury do osoby widocznej na zdjęciu. Eksperymentować można na jednej z prezentowanych w serwisie modelek, bądź na sobie. By zdobywać doświadczenie na sobie, wystarczy wgrać do aplikacji własną fotografię.

„Od początku istnienia serwisu staramy się uruchamiać funkcjonalności, które uczynią naszą witrynę wyjątkową, dając jednocześnie użytkowniczkom Kobiety WP dostęp do ekskluzywnych materiałów i nietuzinkowych rozwiązań. – opowiada Joanna Ruczyńska, Kierownik Grupy Styl Życia w Wirtualnej Polsce – Każda z pań chciałaby wiedzieć, jak będzie jej w burzy rudych loków, modnym blondzie, czy fryzurze, którą na czerwonym dywanie prezentują gwiazdy filmowe, jak Hilary Swank, Charlize Theron, czy Natalie Portman. Teraz, dzięki WP, metamorfozy można dokonać bezpiecznie i bez wyrzeczeń, bo przez Internet. Wprowadzona przez nas 'Wirtualna Makijażystka’ to unikalne rozwiązanie  w polskiej sieci, wzorowane na aplikacjach, które cieszą się olbrzymią popularnością na świecie.”

Dokonane przez użytkowniczki zmiany mogą zostać zapisane, dzięki czemu panie nie tracą efektu swojej dotychczasowej pracy i mogą powrócić do zabawy w późniejszym czasie. Zmienione zdjęcie można porównać z pierwowzorem (opcja „przed / po”). Aplikacja gwarantuje też możliwość wysłania go innej osobie. „Kosmetyczną metamorfozę” można ponadto wydrukować.

www.kobieta.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top