Wirtualna Polska i Fundacja Polsat dzieciom

Zaledwie 1% należnego podatku a olbrzymia radość dzieci potrzebujących. Fundacja Polsat i Wirtualna Polska zachęcają do przeznaczania jednego procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Za pośrednictwem serwisu Wirtualnej Polski można wesprzeć Fundację Polsat.

Po raz kolejny podatnik – osoba fizyczna może w zeznaniu rocznym pomniejszyć kwotę należnego podatku o kwotę przekazaną na rzecz organizacji pożytku publicznego. Portal Wirtualna Polska uruchomił specjalny serwis, który nie tylko przypomina o takiej możliwości, ale też wskazuje sposoby jej dokonania.

'To niezwykle szlachetny gest – mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Programowy Wirtualnej Polski – wielu ludzi nie wie o takiej możliwości, inni nie pamiętają. Wspierając Fundację Polsat, czy jakąkolwiek inną instytucję, można doprawdy niewielkim kosztem poprawiać sytuację zdrowotną najmłodszych pacjentów, pomóc przywrócić radość życia cierpiącym…’

Aby skorzystać na odliczeniu należy wpisać w odpowiednich rubrykach zeznania rocznego kwotę odpowiadającą maksymalnie jednemu procentowi podatku. Portal udostępnił użytkownikom interaktywny program do rozliczenia podatkowego PITY2004 oraz formularze, które po wydrukowaniu wypełnia się tradycyjnie.

Ze stron serwisu WP.pl można dokonać wpłaty bezpośrednio na rzecz Fundacji Polsat. Należy to uczynić w terminie od 1 stycznia 2005 roku do 2 maja 2005 roku. Dokonując transakcji z wykorzystaniem karty kredytowej, po naciśnięciu klawisza 'Płacę’ nawiązane zostaje bezpieczne połączenie, którego celem jest autoryzacja karty kredytowej i dokonanie wpłaty.

Statutowym celem Fundacji Polsat jest ratowanie zdrowia i życia dzieci. Dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli Fundacja objęła dotąd opieką 3663 dzieci oraz udzieliła pomocy 574 szpitalom i ośrodkom, w których leczone i rehabilitowane są dzieci specjalnej troski. W ciągu ośmiu działalności Fundacja Polsat przekazała na cele statutowe 57,9 miliona złotych

http://jedenprocent.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top