Wirtualna Polska o najnowszych technologiach

Tech.wp.pl to zupełnie nowa witryna poświęcona zaawansowanym technologiom. Wirtualna Polska połączyła w nim wszystkie swoje dotychczasowe serwisy związane z nowinkami technicznymi. Jest tu więc miejsce na informacje z rynku komputerów osobistych, urządzeń mobilnych – laptopów, palmtopów, telefonów komórkowych – Internetu, aparatów cyfrowych. Nowością jest wprowadzenie obszernego działu poświęconego gadżetom.
„Naszym nadrzędnym celem było stworzenie miejsca, w którym znajdzie się dosłownie wszystko, co związane jest z najnowszymi technologiami. Postawiliśmy na ergonomię, przejrzystość, galerie zdjęć oraz multimedia. Informacje ujęliśmy w klarowne działy, których nawigacja pomyślana została tak, by użytkownik w jak najkrótszym czasie dotarł do szukanych przez siebie informacji. – opowiada Patryk Stanek z Grupy Technika Wirtualnej Polski – Staraliśmy się sprostać wymaganiom profesjonalistów oraz amatorów, co nie było łatwe. Materiały autorskie, na które stawiamy, pisane są językiem zrozumiałym także dla laika, chcemy bowiem, by z naszego serwisu korzystała jak największa liczba internautów.”

Serwis Tech poświęca dużo miejsca najnowszym wydarzeniom rynku nowych technologii, testom i porównaniom, Internetowi oraz urządzeniom przenośnym. Na uwagę zasługuje obszerny dział pliki, w którym znalazło się ponad 40 kategorii tematycznych (główne to: Narzedzia, Multimedia, Internet, Sterowniki i Uaktualnienia, Bezpieczeństwo), który będzie ustawicznie rozbudowywany. W prosty sposób dotrzeć można m.in. do archiwizerów, kodeków audio i wideo, edytorów grafiki, komunikatorów, tweakerów, przeglądarek WWW, programów antywirusowych, czytników kanałów RSS, itp. Odnajdywanie plików ułatwia okno wyszukiwarki, a także prezentacja programów najczęściej ściąganych, najlepiej ocenianych przez użytkowników oraz polecanych przez redakcję Tech.wp.pl.

Na stronach witryny znaleźć można również newsy dotyczące nawigacji GPS, odtwarzaczy mp3 oraz produktów Hi-Fi. Partnerami serwisu są: IDG Poland i telepolis.pl.

„Wkrótce serwis uzupełni poradnik iPodowca oraz obszerny katalog telefonów komórkowych. Będziemy starali się zamieszczać na jego stronach jak najwięcej materiałów multimedialnych, tworzonych na potrzeby Tech.wp.pl przez Grupę Multimedia WP oraz redakcję telewizji internetowej WPtv. – mówi Piotr Malec, Kierownik Grupy Technika WP.

www.tech.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top