Wirtualna Polska odświeża Bloog.pl

Bloog.pl, jedna z najważniejszych platform blogowych w polskiej sieci, przeszedł przemianę. Serwis został przebudowany i uproszczony; dostosowano go m.in. do różnych rodzajów urządzeń mobilnych. Ma nową grafikę i funkcje.

Bloog.pl wzbogacił się m.in. o nowe szablony – z estetyczną grafiką, która ma być zgodna z najnowszymi trendami oraz o nowoczesnym układzie. Każdy szablon można edytować i personalizować. Istotne, z punktu widzenia piszących, są zmiany w panelu administracyjnym. Ma być prostszy i bardziej przejrzysty.

bloogpl

Nowością są też praktyczne statystyki i liczniki odwiedzin – bloger może na bieżąco sprawdzać dzienną, tygodniową, miesięczną i globalną liczbę odsłon swojej platformy, a także liczbę komentarzy dla każdego z wpisów.

Uproszczony został sam proces zakładania bloga – teraz blogowanie można rozpocząć jeszcze szybciej. Co ważne, rejestracji można dokonać posługując się dowolnym adresem e-mail, nie jest konieczne posiadanie poczty na WP.PL, jak było do tej pory.

Wprowadzona została także, oczekiwana przez użytkowników, strona statyczna, umożliwiająca publikację ogólnych informacji np. o blogu czy jego tematyce. Nowością jest także dostępność platformy na wszystkich urządzeniach mobilnych – witryna dostosowuje się do rozdzielczości ekranu narzędzia, na jakim jest wyświetlana.

Zmiany na platformie bloog.pl wsparte zostaną kampanią informacyjną w internecie (media własne, serwisy zewnętrzne, m.in. GG) oraz w prasie (m.in. Focus, Glamour, Avanti, National Geographic, Wprost), która wystartuje w drugiej połowie czerwca.

Bloog.pl powstał w 2005 roku i jest obecnie jedną z najważniejszych platform dla blogerów w polskiej sieci. W witrynie znajduje się ponad milion blogów.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry