Wirtualna Polska w iPhonach i iPodach touch

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na telefony iPhone i odtwarzacze iPod touch. „Info WP.PL” zapewnia posiadaczom tych urządzeń stały, bezpłatny dostęp do kluczowych serwisów portalu: wiadomości, sportu, danych finansowych, prognozy pogody i galerii.

Aplikację podzielono na trzy części: wiadomości z Polski i ze świata, sport (najważniejsze informacje z dodatkowym podziałem na Ekstraklasę i Formułę 1, m.in. newsy, galerie zdjęć, tabele, terminarze, wyniki) oraz finanse – najważniejsze wiadomości, komentarze dzienne, notowania giełdowe, kursy walut. Za pomocą aplikacji można także sprawdzić prognozę pogody dla kilkudziesięciu największych miast w Polsce.
Wirtualna Polska w iPhonach i iPodach touch 1

– Wirtualna Polska od zawsze wychodzi naprzeciw zmieniającym się trendom i rosnącym wymaganiom użytkowników. Stworzenie aplikacji na iPhone’y i iPody jest kontynuacją działań portalu w zakresie serwisów i aplikacji mobilnych – mówi Paweł Janecki z WP, Kierownik Zespołu Portal dla Komórek. – Od października posiadacze iPadów mogą korzystać z pierwszej polskiej portalowej aplikacji na tablety – WP.PL Info. Od grudnia jest dostępna podobna aplikacja na system Android. Teraz poszerzamy ofertę również dla posiadaczy smarfonów i odtwarzaczy multimedialnych marki Apple.

Info WP.PL na iPhony i iPody można bezpłatnie ściągać ze sklepu Apple, App Store. Aplikacja już teraz cieszy się dużą popularnością – dziennie pobierana jest blisko 1200 razy. Również w sklepie App Store dostępna jest aplikacja Wirtualnej Polski na iPada.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry