Wirtualna Polska wirtualnym operatorem komórkowym

Opublikowano: 6 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

4 lipca 2007 Wirtualna Polska podpisała z PTK Centertel (operatorem sieci Orange) umowę o świadczeniu usług wirtualnego operatora (MVNO). Usługa – pod marką WPmobi – wystartuje jeszcze w 3. kwartale br.
Wirtualna Polska wirtualnym operatorem komórkowym 1„Podpisanie umowy między WP a Orange to najlepszy przykład synergii w ramach Grupy i konsekwentnej realizacji strategii łączenia silnej pozycji w telefonii stacjonarnej, broadbandzie, telefonii komórkowej oraz działalności portalowej.” – mówi Jacek Murawski, Prezes Wirtualnej Polski. „Uruchomienie MVNO pod brandem WP to naturalny krok  naszej ewolucji. WP rozwija się nie tylko merytorycznie, ale jest również liderem  w dziedzinie rozwiązań technologicznych. Telefonia komórkowa, oprócz Poczty WP, komunikatora Spik i WPtelefonu, jest oczywistym dopełnieniem naszej oferty komunikacyjnej. Jeżeli chodzi natomiast o kwestie finansowe, to WPmobi pozwoli nam na większą dywersyfikację przychodów.” – dodaje Jacek Murawski.

„Z radością rozpoczynamy współpracę z Wirtualną Polską jako operatorem wirtualnym (MVNO) Orange. Jest to kolejny przykład korzystnego dla naszych Klientów efektu łączenia działań i ofert w ramach Grupy TP.” – powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes PTK Centertel, Orange. – „Jestem przekonana, że nasze wieloletnie doświadczenie i pozycja lidera rynku mobilnego w Polsce oraz siła Wirtualnej Polski na rynku internetowym zaowocuje wyjątkowym efektem konwergencji usług mobilnych i internetowych.”

Sylwester KozakWirtualna Polska wirtualnym operatorem komórkowym

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.