Wirusowa akcja wydawnictwa Złote Myśli

Ponad 3000 osób w ciągu kilkunastu godzin zarejestrowało się na stronie www.poznajsekret.pl.  Poznaj Sekret jest akcją wirusową organizowaną przez Wydawnictwo Złote Myśl. Uruchomiona akcja ma za zadanie w oryginalny sposób promować premierę kolekcji książek motywacyjnych znanego i szanowanego na całym świecie Autora. Nazwisko autora jest owiane tajemnicą.

Przygotowana przez Wydawnictwo strona ma charakter multimedialny i skupiona jest wokół „Loży Wtajemniczonych” – osób, których życie i dokonania stanowiły źródło wiedzy dla Autora publikacji. Loża Wtajemniczonych to także osoby, które korzystały lub korzystają z tej wiedzy do osiągania osobistych sukcesów. Każdy z użytkownik może dołączyć do Loży Wtajemniczonych i zapraszać do niej swoich znajomym. Osoby aktywnie polecające akcję będą mieć możliwość otrzymania kolejnych części przygotowywanej kolekcji za darmo w formie elektronicznej.

Tajemniczy charakter akcji będzie trwał do końca sierpnia. 1 września planowane jest ujawnienie zarówno Autora, jak i całej kolekcji książek, nie publikowanych do tej pory w Polsce, a znanych na całym świecie.

– Gdy tylko znaleźliśmy się w posiadaniu oryginału treści, którą chcemy udostępnić naszym Czytelnikom, wiedzieliśmy, że jest to coś wyjątkowego. To kolekcja książek niezwykle cenionego autora, na którego powołują się takie znane nazwiska jak Brian Tracy, czy Anthony Robbins. Na dodatek odkryliśmy, że te książki nie zostały do tej pory w całości przetłumaczone i wydane w Polsce. Dlatego też postanowiliśmy podejść do sprawy także w wyjątkowy sposób. Mogę zdradzić tylko tyle, że osobiście jestem przekonany, że ta wiedza wdrożona w życie może w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na życie wielu osób – mówi Mateusz Chłodnicki, Wiceprezes Wydawnictwa.

Do promocji akcji włączyło się także kilka tysięcy Partnerów Wydawnictwa Złote Myśli. Wydawnictwo szacuje, że do końca sierpnia, w Loży Wtajemniczonych powinno być zarejestrowanych przynajmniej 50 tys. osób.

www.PoznajSekret.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top