Włącz CANAL+ w DIALOGmedia

Dla miłośników sportu i kina Telefonia DIALOG SA przygotowała ofertę promocyjną „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia”. Dzięki korzystnemu rabatowi, teraz można cieszyć się szeroką ofertą programów Pakietu Premium CANAL+ płacąc w pierwszym miesiącu tylko złotówkę opłaty abonamentowej. A to wszystko w ramach  6-miesięcznego okresu trwania umowy.

Po wzbogaceniu na początku roku oferty DIALOGmedia o trzy nowe pakiety tematyczne – CANAL+, Kobieta oraz Dziecko – przyszedł ¬czas na promocję: „Włącz CANAL+ w DIALOGmedia”.

Promocyjny Pakiet Premium CANAL+ łączy możliwość oglądania premier filmowych z emocjonującymi wydarzeniami sportowymi nadawanymi na żywo. Warto podkreślić, że CANAL+  posiada wyłączne prawa do pokazywania meczów wybranych lig zagranicznych. Najnowsza propozycja DIALOGu to idealna okazja dla fanów piłki nożnej, gdyż jednocześnie z jej startem rozpoczynają się rozgrywki Ekstraklasy.

Pakiet Premium CANAL+ zawiera cztery kanały: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 . Dzięki ofercie promocyjnej DIALOGu wystarczy jedna złotówka, by przez miesiąc cieszyć się wszystkimi możliwościami pakietu. Zaletą promocji jest krótki okres umowy – tylko 6 miesięcy. Abonent zobowiązuje się do korzystania z oferty przez okres sześciu miesięcy od daty uruchomienia usługi, a po upływie 30 dniowego okresu rabatowego za kolejne pięć miesięcy uiszcza opłaty według cennika.

www.dialogmedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top