WP: Faceci wybrali Annę Przybylską

Plebiscyt Wirtualnej Polski, TOP50 Polskich Kobiet, zakończony. W tym subiektywnym rankingu urodziwych i aktywnych zawodowo Polek – aktorek, modelek, prezenterek, tancerek, piosenkarek – wygrała jedna Anna Przybylska. Głosowało na nią ponad 101 tysięcy internautów serwisu Facet WP (facet.wp.pl).
Drugie miejsce zajęła Agnieszka Włodarczyk, uzyskując ponad 78 tysięcy głosów. Trwający siedem miesięcy Ranking TOPolki tworzyły m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Karolina Gruszka, Kinga Rusin, Ewa Sonnet… Redakcja serwisu Facet (facet.wp.pl) zaprezentowała dane każdej z pań, jej życiorys zawodowy, sukcesy i porażki. Do porażek zaliczone zostały głośne romanse oraz obecność na łamach prasy brukowej; do sukcesów – statuetki, nagrody, uwielbienie fanów.

„Ciekawostką jest fakt, że gwiazdy z wielkim zainteresowaniem śledziły w portalu swoje notowania. W blogach i wywiadach często informowały, iż są wśród szczęśliwej 50-siątki! – z satysfakcją podkreśla Piotr Malec, Kierownik Grupy Społeczność i Technika.

Zasady głosowania były proste: na zakończenie każdego miesiąca ogłaszano punktację wynikającą z ocen internautów. Pod koniec grudnia punkty z poszczególnych miesięcy zostały zsumowane. Jury stanowili wyłącznie użytkownicy WP. Dużym zaskoczeniem dla twórców rankingu była aktywność internautów mieszkających za granicą, w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Hiszpanii. Czasem właśnie ich głosy decydowały o spektakularnych wzrostach lub spadkach notowań w danym miesiącu – najczęściej wówczas, gdy media publikowały ekskluzywny wywiad lub podawały nowe fakty z życia gwiazdy. Subiektywny wybór kandydatek okazał się bardzo trafny, ponieważ większość z nich przez ponad pół roku nie schodziła z okładek czołowych magazynów typu „people” i szklanych ekranów.

Anna Przybylska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola Marylki w serialu „Złotopolscy”. Została też twarzą koncernu kosmetycznego ASTOR.

Już niebawem w Wirtualnej Polsce rusza kolejna edycja TOPolki 2008. W eliminacjach do rankingu wzięło udział 70 kandydatek, z których wybrana została szczęśliwa 50-tka. Na kogo będziemy głosować w nowej edycji, okaże się już w marcu.

www.facet.wp.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry