WP: mobilna porównywarka cen

Opublikowano: 30 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Serwis sprzedażowy WP dostosowano do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Wpisując w przeglądarce telefonu komórkowego adres mzakupy.wp.pl można w kilka chwil – będąc właśnie na zakupach – sprawdzić, w jakim przedziale cenowym interesujący nas produkt dostępny jest w sklepach on-line.

„Porównywarka cen w telefonie komórkowym to niezwykle przydatne rozwiązanie. Korzystając z niej można zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych, zwłaszcza gdy zamierzamy kupić sprzęt AGD czy RTV. – opowiada Tomasz Czerko z działu e-Commerce Wirtualnej Polski. – Dodatkowo, niektóre produkty serwisu Zakupy z kategorii Komputery, Telefony, RTV, AGD i GPS posiadają szczegółową specyfikację techniczną. Użytkownik może więc sprawdzić nie tylko ceny, ale również parametry towaru. I to w ciągu kilku minut.” – dodaje.

Mobilna porównywarka cen stanowi dodatkowy element oferty Wirtualnej Polski dostępnej przez telefon komórkowy, w serwisie mini.wp.pl.

„Zależy nam na tym, by mini.wp.pl, serwis WP dedykowany urządzeniom przenośnym, stał się pierwszym wyborem użytkowników telefonów komórkowych, szukających bieżących informacji, wiadomości biznesowych czy chcących skorzystać z poczty e-mail – mówi Paweł Janecki z WP, odpowiedzialny za projekt mini.wp.pl – Wzbogacając naszą ofertę o porównywarkę cen, staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Chcemy dostarczać praktyczne i innowacyjne rozwiązania, gwarantując, że dostęp do naszych serwisów i usług będzie możliwy z każdego miejsca i o każdej porze.”

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych dostęp do kilkunastu serwisów portalu, w tym Wiadomości, Sportu, Pogody, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Orange Ekstraklasy, witryn Moto i Tech. WP udostępnia „przez komórkę” repertuar kin, program 250 stacji TV, słowniki językowe, felietony Tomasza Jastruna, Lecha Wałęsy, Igora Zalewskiego, Tomasza Lisa, prezentuje wybrane artykuły z serwisu erotyka.wp.pl i oferuje dostęp do poczty e-mail, sekcji Biznes oraz Zakupy.

Klienci sieci WPmobi, korzystający z oferty serwisu mini.wp.pl, nie uiszczają żadnych opłat za transfer danych w ramach promocji „100 MB”.

www.mzakupy.wp.pl

Hanna LaskowskaWP: mobilna porównywarka cen

Podziel się!

O autorze

hania