WP: poczuj klimat przygotowań do Euro 2012

Opublikowano: 17 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W Wirtualnej Polsce powstał serwis dedykowany Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej. I choć do turnieju pozostało 10 miesięcy, żyjący rozgrywkami fani futbolu znajdą w nim wszystkie istotne, aktualizowane na bieżąco informacje.

Euro2012.wp.pl jest kompendium wiedzy o przygotowaniach i eliminacjach do mistrzostw, a także miejscach, gdzie toczyć się będą rozgrywki, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

Witryna zawiera też kategorię poświęconą wszystkim drużynom biorącym udział w eliminacjach. Dodatkowo, z miesiąca na miesiąc serwis będzie rozbudowywany o kolejne, atrakcyjne dla kibiców funkcjonalności i działy. W serwisie euro2012.wp.pl wyodrębniono cztery zakładki Eliminacje, Turniej, Miasta oraz Ekstra.

WP: poczuj klimat przygotowań do Euro 2012 1

„Oprócz prezentacji wyników sportowych, informujemy, jak przygotowania do imprezy wpływają na rozwój naszego kraju. W zakładce Miasta można znaleźć mi.in listę planowanych inwestycji drogowych, kolejowych, hotelowych oraz ich aktualny status” – podkreśla Rafał Miernik, kierownik Działu Sport. „Obok podstawowego dossier o infrastrukturze dotyczącej Euro, przede wszystkim związanej ze stadionami, publikujemy najnowsze wiadomości z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia, czyli miast-gospodarzy turnieju. Nie brakuje również informacji z Ukrainy” – dodaje.

http://euro2012.wp.pl

Hanna LaskowskaWP: poczuj klimat przygotowań do Euro 2012

Podziel się!

O autorze

hania