WP: poczuj klimat przygotowań do Euro 2012

W Wirtualnej Polsce powstał serwis dedykowany Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej. I choć do turnieju pozostało 10 miesięcy, żyjący rozgrywkami fani futbolu znajdą w nim wszystkie istotne, aktualizowane na bieżąco informacje.

Euro2012.wp.pl jest kompendium wiedzy o przygotowaniach i eliminacjach do mistrzostw, a także miejscach, gdzie toczyć się będą rozgrywki, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

Witryna zawiera też kategorię poświęconą wszystkim drużynom biorącym udział w eliminacjach. Dodatkowo, z miesiąca na miesiąc serwis będzie rozbudowywany o kolejne, atrakcyjne dla kibiców funkcjonalności i działy. W serwisie euro2012.wp.pl wyodrębniono cztery zakładki Eliminacje, Turniej, Miasta oraz Ekstra.

WP: poczuj klimat przygotowań do Euro 2012 1

„Oprócz prezentacji wyników sportowych, informujemy, jak przygotowania do imprezy wpływają na rozwój naszego kraju. W zakładce Miasta można znaleźć mi.in listę planowanych inwestycji drogowych, kolejowych, hotelowych oraz ich aktualny status” – podkreśla Rafał Miernik, kierownik Działu Sport. „Obok podstawowego dossier o infrastrukturze dotyczącej Euro, przede wszystkim związanej ze stadionami, publikujemy najnowsze wiadomości z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia, czyli miast-gospodarzy turnieju. Nie brakuje również informacji z Ukrainy” – dodaje.

http://euro2012.wp.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry