WP – reklama w kanałach RSS

Wirtualna Polska poszerzyła swój zasób niestandardowych form reklamy o możliwość promocji w kanałach RSS. Klienci zainteresowani reklamą z wykorzystaniem kanałów RSS mogą liczyć na atrakcyjne stawki (koszt jednodniowej emisji reklamy według cennika to 500 złotych) i zasięg przekraczający 20 tysięcy odsłon dziennie.

WP od miesiąca udostępnia usługę kanałów informacyjnych RSS i Atom. Dzięki niej najważniejsze informacje z serwisu wiadomosci.wp.pl pojawiają się na pulpicie komputera użytkownika już w chwili ich opublikowania. RSS i Atom to oparte na języku XML techniki przesyłania nagłówków wiadomości. Aby zostały one przekazane do komputera subskrybenta, wystarczy zainstalować specjalny program, tzw. czytnik kanałów RSS (może nim być np. Feedreader, RSSOwl, RSS Bandit).

Do uruchomienia kampanii wystarczą następujące dane: adres docelowy URL, tytuł wiadomości oraz krótki opis. Kampania rozliczana jest w modelu Flat Fee.

Biuro Reklamy Wirtualnej Polski oferuje klientom najszerszą w polskim Internecie, liczącą kilkadziesiąt pozycji, listę produktów reklamowych. Obok standardowych form, takich jak billboardy, skyscrapery, banery śródtekstowe WP udostępnia atrakcyjne formy layerowe typu brandmark, toplayer, interstitial i szereg nietypowych rozwiązań, w tym WPDot, InStream Video czy WordLayer. WP jako pierwsza wykorzystała w reklamie język XHTML na szeroką skalę i z powodzeniem wykorzystuje go przy realizacji kampanii reklamowych.

http://reklama.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry