WP z kolejnymi aplikacjami na Androida

Wirtualna Polska systematycznie dostosowuje swoje serwisy do urządzeń przenośnych. Światło dzienne ujrzały właśnie dwie aplikacje na urządzenia mobilne 
z systemem operacyjnym Android. Pierwsza gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych informacji, druga to świąteczna niespodzianka – humorystyczna gra zręcznościowa „Run, Santa, run!”.

WP z kolejnymi aplikacjami na Androida 1Zmienia się sposób konsumpcji mediów, a telefon komórkowy przejmuje pomału funkcje laptopa. Najnowsze modele zaawansowanych smartfonów dorównują już możliwościami notebookom, mają własne systemy operacyjne, pozwalające właścicielowi jednocześnie korzystać z poczty, serwisów społecznościowych, przeglądać newsy itp. – mówi Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, Kierownik Zespołu Portal Dla Komórek – Zresztą mamy teraz do czynienia z prawdziwą ekspansją Internetu do urządzeń mobilnych, nie mogliśmy więc, będąc jednym z największych portali w Polsce, pominąć tak ważnego segmentu rynku. Uruchomiliśmy np. pierwszą portalowa aplikację newsową na iPada, teraz czas m.in. na tablet Samsung Galaxy i oczywiście telefony z OS Android.

Aplikacja newsowa Info WP.PL gwarantuje szybki dostęp do wiadomości z kraju i świata, najważniejszych działów serwisu Finanse (komentarze dnia, notowania GPW, indeksy giełdowe, kursy walut) i serwisu Sport.

Aplikacja „Run, Santa, run!” to humorystyczna gra zręcznościowa, będąca przedświąteczną niespodzianką od WP dla posiadaczy urządzeń przenośnych z Androidem.

Obie aplikacje można bezpłatnie ściągnąć ze sklepu Android Market.

http://info.mini.wp.pl/android.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry