WP z kolejnymi aplikacjami na Androida

Opublikowano: 27 grudnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wirtualna Polska systematycznie dostosowuje swoje serwisy do urządzeń przenośnych. Światło dzienne ujrzały właśnie dwie aplikacje na urządzenia mobilne 
z systemem operacyjnym Android. Pierwsza gwarantuje łatwy dostęp do najważniejszych informacji, druga to świąteczna niespodzianka – humorystyczna gra zręcznościowa „Run, Santa, run!”.

WP z kolejnymi aplikacjami na Androida 1Zmienia się sposób konsumpcji mediów, a telefon komórkowy przejmuje pomału funkcje laptopa. Najnowsze modele zaawansowanych smartfonów dorównują już możliwościami notebookom, mają własne systemy operacyjne, pozwalające właścicielowi jednocześnie korzystać z poczty, serwisów społecznościowych, przeglądać newsy itp. – mówi Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, Kierownik Zespołu Portal Dla Komórek – Zresztą mamy teraz do czynienia z prawdziwą ekspansją Internetu do urządzeń mobilnych, nie mogliśmy więc, będąc jednym z największych portali w Polsce, pominąć tak ważnego segmentu rynku. Uruchomiliśmy np. pierwszą portalowa aplikację newsową na iPada, teraz czas m.in. na tablet Samsung Galaxy i oczywiście telefony z OS Android.

Aplikacja newsowa Info WP.PL gwarantuje szybki dostęp do wiadomości z kraju i świata, najważniejszych działów serwisu Finanse (komentarze dnia, notowania GPW, indeksy giełdowe, kursy walut) i serwisu Sport.

Aplikacja „Run, Santa, run!” to humorystyczna gra zręcznościowa, będąca przedświąteczną niespodzianką od WP dla posiadaczy urządzeń przenośnych z Androidem.

Obie aplikacje można bezpłatnie ściągnąć ze sklepu Android Market.

http://info.mini.wp.pl/android.html

Sylwester KozakWP z kolejnymi aplikacjami na Androida

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.