WPKontakt zaprasza na targi gier w Niemczech

Opublikowano: 11 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Fani gier komputerowych mogą już od teraz ubiegać się o wyjazd do Niemiec na międzynarodowe targi gier. Wystarczy, że przez godzinę będą korzystać z komunikatora Wirtualnej Polski i odpowiedzą na jedno proste pytanie.

Zwycięzcy konkursu Wirtualnej Polski będą mogli, wraz z zespołem portalu, wyruszyć na tę imprezę zabierając najbliższego znajomego, sympatię, bądź członka rodziny. W sumie aż dziesięć osób, zaopatrzonych dodatkowo w plecaki i koszulki, odwiedzi targi GAMES CONVENTION 2004.

Targi Gier Multimedialnych GAMES CONVENTION 2004 są jedyną imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej, skupiającą tak liczną grupę wystawców branży gier komputerowych oraz programów edukacyjnych, oprogramowań, Internetu, sprzętu i akcesoriów multimedialnych.

http://www.wpkontakt.wp.pl/lipsk.html

Sylwester KozakWPKontakt zaprasza na targi gier w Niemczech

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.