Wróżby Andrzejkowe przez… Internet

Zbliżają się Andrzejki, jak co roku w serwisie Horoskop Wirtualnej Polski (horoskop.wp.pl) pojawiła się specjalna sekcja poświęcona andrzejkowym wróżbom i przepowiedniom. Wszystkie panny, ale nie tylko one, będą mogły dowiedzieć się, jak ułoży się ich związek, kiedy znajdą swoją „połówkę” i jakie są ich Karty Miłości.
Serwis i tym razem współpracuje ze znanymi wróżbitami oraz tarocistami. Andrzejkowe Karty Miłości odkrywa przed użytkownikami parapsycholog i znawca numerologii Marzena Mrówczyńska. Wodnik dowie się z kart, że „wszystko dzieje się we właściwym czasie i w każdej chwili możemy zacząć od początku”, Waga będzie mogła zastanowić się czy rzeczywiście „zbyt dużo czasu spędza na analizowaniu spraw”, Lew zyska wskazówkę, by „nie rozpatrywał niepowodzeń z przeszłości”.

Andrzejkowe Przepowiednie Miłosne oraz andrzejkowe rytuały opracowała dla Horoskopu WP tarocistka Galit Haron. Ryby na tę wyjątkową, listopadową noc powinny przygotować… dwadzieścia jeden szpilek, Rak – dwie zapałki, a Baran – czystą kartkę podzieloną na trzynaście równych części.

Wróżby Andrzejkowe przez… Internet 1

W serwisie znalazł się również Kalejdoskop Andrzejkowy autorstwa Elli Seleny. Wróżka, korzystająca z kart tarota, kart klasycznych, run i astrologii, wyjawiła na stronach Horoskopu symbole przypisane do znaków Zodiaku oraz zdradziła, na czym powinni się skupić ich przedstawiciele, by znaleźć w życiu miłość
i harmonię.

Nie mogło też zabraknąć wróżb na Andrzejki. Zaproponowały je internautom Wróżka Akima oraz Wróżka Wielgoradesz. By zgłębić przyszłość można skorzystać z tych powszechnie znanych (buty, wosk, klucz, filiżanki) i tych nietypowych (szpilki, liście, popiół).

„Wróżyć możemy każdego dnia, ale wróżby największą moc mają w dniu 29 listopada.” – napisała Ella Selena i przywołała w serwisie WP „Rytuał na przywołanie miłości” i „Rytuał na odnowę miłości”.

W związku z Andrzejkami w Astroczytelni WP pojawiły się artykuły tematyczne, m.in. „Moc księżyca i magia planet”, „Symbolika wróżb andrzejkowych”, „Znaczenie wybranych symboli”, których autorką jest tarocistka i astrolog Joanna Kowalik.

www.horoskop.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry