Wspólna akcja Eurobanku i serwisu PIT.pl

Masz problem z zapłaceniem podatku, gubisz się w prawie podatkowym? Od 13 marca do końca kwietnia trwa akcja eurobanku i serwisu PIT.pl. Połączenie pożyczki oprocentowanej jedynie 5% w skali roku oraz bezpłatnych usług licencjonowanych doradców podatkowych może rozwiązać podatkowe problemy.

W akcji tej udział wezmą klienci eurobanku, których głównym źródłem dochodu jest umowa o pracę i którzy zamiast zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach okażą otrzymany z zakładu pracy formularz PIT-11/8B za rok 2005. Dla wszystkich klientów okazujących PIT-11/8B stopa oprocentowania nominalnego będzie wynosić 5% w skali roku.

W trakcie trwania tej promocji klienci będą mogli korzystać z pożyczki pierwotnej z uwzględnieniem wszystkich ofert specjalnych w tym także oferty 'kredyt na dowód’. Kwota pożyczki do wypłaty od 500 PLN do 120 000 PLN, liczba rat pożyczki – nie więcej niż 9.

'Nasza nowa oferta to produkt, który w marcu i kwietniu może wielu osobom ułatwić uporanie się z problemem rozliczania się z podatku. Szczególnie tym, które nie zabezpieczyły wcześniej środków na ten cel. – mówi Krzysztof Mędrala wiceprezes zarządu Euro Banku S.A. – Dodatkowo swój produkt połączyliśmy z wiedzą naszego partnera, platformy PIT.pl. Platforma udziela porad w kwestiach rozliczeń podatkowych. W dalszym ciągu wielu Polaków nie radzi sobie z zawiłościami tego prawa, stąd merytoryczne wsparcie może być nieocenione.’

Na łamach serwisu PIT.pl uczestnicy akcji mają możliwość skorzystania z usług doradcy podatkowego. Promocją objęte są porady dotyczące zeznania za rok 2005 o wysokości osiągniętego dochodu lub poniesionej straty, w roku podatkowym, obejmujące:

– obowiązek złożenia tego zeznania i załączników do niego;

– poprawne sporządzenie (wypełnienie) zeznania rocznego;

– warunki skorzystania z ulg i odliczeń;

– warunki rozliczenia na zasadach preferencyjnych (wspólnie z małżonkiem, osoby samotnie wychowujące dzieci);

– zaklasyfikowanie przychodów (dochodów) do określonych źródeł pod kątem wykazania ich w zeznaniu rocznym.

'Myślę, że te porady będą szczególnie cenne dla osób, które weszły w II i III próg podatkowy a także dla osób samotnie wychowujących dzieci, posiadających wiele źródeł przychodu, czy pracujących za granicą. Z wieloletniego doświadczenie wiem, że wciąż popełniamy sporo błędów przy rozliczaniu podatku. Dlatego też jesteśmy przygotowani na wzmożone zainteresowanie naszymi poradami w okresie rozliczeń rocznych.’- mówi Jacek Wawrowski redaktor prowadzący portal pit.pl.

Porady realizowane będą on-line, za pośrednictwem internetowej platformy doradczej

www.e-doradca.pit.pl. Odpowiedź na pytanie klienta sporządzona zostanie przez licencjonowanego doradcę podatkowego i dostarczona użytkownikowi w ciągu 72 godzin w formie elektronicznej.

http://www.pit.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top