Wspólna promocja mBanku i Allegro.pl

W sierpniu mija rok od momentu, kiedy mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce i Allegro.pl rozpoczęły współpracę na płaszczyźnie ułatwiania dokonywania transakcji w Internecie. Z okazji rocznicy, w dniu dzisiejszym rozpoczyna się konkurs wiedzy o mBanku i Allegro.pl. Główną nagrodą jest 11.111,11 zł przelane na rachunek zwycięzcy w mBanku. Kolejnych dziesięciu laureatów otrzymuje zestaw mBankowych upominków – niespodzianek.

Obie platformy e-biznesu to liderzy rynku: mBank – bankowości wirtualnej, Allegro.pl – aukcji internetowych w Polsce. Współpraca pomiędzy mBankiem i Allegro.pl polega na ułatwianiu wszystkim Klientom banku udziału w aukcjach internetowych. Posiadając rachunek w mBanku, kupujący może w szybki i darmowy sposób zapłacić za transakcję, m.in. dzięki zdefiniowanemu przelewowi na rachunek Allegro. mBank gwarantuje swoim Klientom kontrolę nad wszystkimi operacjami finansowymi związanymi z aukcjami przez 24 godziny na dobę oraz brak opłat za prowadzenie rachunku.

Rocznicowy serwis internetowy startuje 19 sierpnia. Do 6 września codziennie na stronie www.Allegro.pl/11111 będzie pojawiać się jedno pytanie na temat mBanku lub Allegro.pl. Łącznie, w czasie trwania konkursu opublikowanych zostanie dziewiętnaście pytań konkursowych.
W zabawie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy Allegro.pl, którzy w terminie do 16 września br. posiadać będą min. 25 zł depozytu na swoim rachunku w mBanku. Chętni do udziału w konkursie powinni również dokonać transakcji w Allegro.pl w czasie trwania konkursu.

Równocześnie zostanie przeprowadzona internetowa aukcja, na której mBank wystawi swoje upominki: metalowe termosy, bluzy, rocznicowe kubki i itp. Suma pozyskanych z licytacji środków zostanie przeznaczona na cel charytatywny – zasili konto Pogotowia Opiekuńczego nr 1 w Łodzi.

http://www.mBank.com.pl
http://www.allegro.pl/11111/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry