Wspólne aukcje internetowe IDG i Allegro.pl

Najpopularniejszy polski serwis aukcyjny Allegro.pl oraz IDG Poland SA polski oddział największego na świecie międzynarodowego koncernu wydawniczego w branży komputerowej – International Data Group – wydającego 300 czasopism w 85 krajach świata podpisały umowę na prowadzenie wspólnych aukcji internetowych

Na stworzeniu kolejnego wspólnego serwisu tym razem z wydawcą pism komputerowych zyskają zarówno Internauci odwiedzający witryny IDG jak również dotychczasowi użytkownicy Allegro.pl.

Za pośrednictwem Allegro.pl – IDG wystawiać będzie na aukcjach najnowsze, przetestowane i opisane przez dziennikarzy PC World Komputer urządzenia komputerowe i elektroniczne. Dzięki temu wiele premierowych urządzeń po raz pierwszy pojawi się właśnie na wspólnej platformie IDG-Allegro.pl.

Jest to nie tylko doskonała promocja nowego produktu ale i wspaniała okazja dla użytkowników by zdobyć upragniony i długo oczekiwany sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Internetowe zasoby IDG to także doskonałe źródło wiedzy dla użytkowników serwisu aukcyjnego. Dostęp do nowego serwisu Internauci mogą uzyskać z poziomu głównej strony portalu IDG.pl oraz serwisów tematycznych należących do IDG (m.in. www.pcworld.pl, www.digit.pl i www.kinodomowe.idg.pl) po kliknięciu na odnośnik „Aukcje Allegro w IDG”. Serwis aukcyjny stworzony przez IDG i Allegro.pl wykorzystuje wszystkie mechanizmy aukcyjne Allegro.pl oraz prezentuje wystawione do sprzedaży produkty z szeroko pojętej branży informatycznej powiązane z główną tematyką publikacji IDG.

Aukcje on-line cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród użytkowników Internetu. Codziennie w serwisie Allegro.pl rejestruje się ponad tysiąc nowych użytkowników. Już teraz ilość zarejestrowanych kont w Allegro.pl przekroczyła liczbę 550 tys. i stale wzrasta. Miesięczna liczba ofert składanych w aukcjach to ponad 770 tys., średnio 38% wystawianych aukcji kończy się sprzedażą (w niektórych kategoriach nawet ponad 60%). Do tej pory użytkownicy Allegro.pl wystawili ponad 7 mln aukcji.

http://www.idg.pl/allegro

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top