Wspólny pakiet reklamowy dla Inwestycje.pl i Waluty.com

Grupa Inwestycje.pl wprowadziła wspólny pakiet reklamowy swoich dwóch największych portali finansowych – Inwestycje.pl i Waluty.com. Połączenie oferty serwisów umożliwia klientom dotarcie do kilkuset tysięcy użytkowników jednocześnie.
Billboard, skyscrapper, double billboard czy rectangle medium to jedne z najatrakcyjniejszych form reklamy oferowanych w Inwestycje.pl i Waluty.com. Decydując się na kampanię w jednym z serwisów, klienci E-Financial, wydawcy Grupy Inwestycje.pl, mogą wykupić te same powierzchnie reklamowe, lub zdecydować się na inne kreacje w drugim portalu, korzystając przy tym z konkurencyjnych rabatów.

„Wspólny pakiet umożliwia zwiększenie zasięgu reklamy, pozwala nam oferować konkurencyjne na rynku rabaty, a co się z tym wiąże – jeszcze atrakcyjniejsze cenowo kampanie. Decyzja o połączeniu pakietów była wynikiem rosnącego zainteresowania naszymi serwisami, które są od początku najmocniejszymi tytułami w Grupie Inwestycje.pl. Miesięcznie korzysta z nich ponad 700 000 unikalnych użytkowników” – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-financial S.A.

Połączony pakiet reklamowy Inwestycje.pl i Waluty.com umożliwi klientom E-Financial bardziej kompleksowe dotarcie do  użytkowników obu serwisów, tym bardziej w zbliżającym się okresie powakacyjnym, kiedy zainteresowanie rynkiem reklamy ponownie wzrośnie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry