Wspólny serwis aukcyjny HOGA.PL S.A. i Allegro.pl

W dniu 15.01.02 HOGA.PL S.A. i QXL Poland Sp. z o.o. – operator aukcji internetowych Allegro.pl, podpisały umowę na mocy której stworzono wspólny projekt, jakim jest serwis aukcyjny dostępny pod adresem http://aukcje.hoga.pl. Umowa, zawarta na czas nieokreślony, daje użytkownikom portalu HOGA.PL dostęp do największego i najpopularniejszego w polskim Internecie serwisu aukcyjnego Allegro.pl, obsługującego w chwili obecnej ok. 90% wszystkich aukcji online w Polsce.

Zasoby serwisu aukcyjnego HOGA.PL są w pełni zintegrowane i uaktualniane z serwisem aukcyjnym firmy QXL Poland. Oznacza to, że przedmioty licytowane na stronach http://aukcje.hoga.pl są dostępne także na Allegro.pl (i odwrotnie). Serwis aukcje.hoga.pl wykorzystuje wszystkie rozwiązania, jakie proponuje na swoich stronach Allegro.pl. Są one nie tylko funkcjonalne i proste w obsłudze, ale przede wszystkim bezpieczne. Właśnie dlatego HOGA.PLS.A. zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę o sprawdzone i najczęściej wybierane przez użytkowników mechanizmy wspomagające aukcje w Internecie.

Użytkownicy HOGA.PL to w większości ludzie młodzi, którzy w Internecie
znajdują nie tylko rozrywkę, ale i praktyczny instrument, za pomocą którego mogą oszczędzać czas i pieniądze. To nowe – internetowe pokolenie, nie czuje strachu przed nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak np. zarządzanie własnymi finansami przy pomocy Internetu czy zakupy w sieci. Obserwując rosnące zainteresowanie usługami internetowymi – HOGA.PL wychodzi naprzeciw preferencjom swoich użytkowników, o czym świadczy podpisana umowa z QXL.

„Chcemy, aby nasi użytkownicy mieli dostęp do tych wszystkich usług, które ułatwią im życie codzienne. Zadajemy sobie sprawę, że czas – to pieniądz, a my chcemy zaoszczędzić naszym internautom i czas i pieniądze. Liczymy na sukces naszych wspólnych aukcji. Hogowicze nie zawiedli nas w naszym sklepie internetowym – to świadczy, że mają do nas zaufanie. Życzę im wielu zawartych transakcji – a QXL – zadowolenia z naszej współpracy.” – mówi Michał Ludwikowski, osoba odpowiedzialna za projekt ze strony HOGA.PL S.A.

http://aukcje.hoga.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top