Współpraca iplex.pl z ALLPlayer

27 stycznia, serwis VoD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z ALLCinema Sp. z o.o. sp. komandytową – producentem znanego odtwarzacza multimedialnego. Dzięki niej, przy każdorazowym uruchomieniu programu ALLplayer, użytkownik uzyskiwać będzie informacje o nowych filmach, które jednym kliknięciem bezpłatnie zobaczyć będzie można w oknie odtwarzacza ALLPlayer.

Dzięki współpracy z iplex.pl, ALLCinema za pomocą swojego odtwarzacza multimedialnego w ciągu dwóch tygodni udostępni użytkownikom allplayer.org oraz iplex.pl nowy, lepszy sposób odtwarzania darmowych filmów.
Specjalnie przygotowany w tym celu ALLPlayer 4.6 posiadać będzie dodatkową funkcjonalność – odtwarzanie filmów na odbiornikach zewnętrznych oraz oglądanie ich bez konieczności pozostawania wyłącznie na stronie, na której zainstalowano Web Player.

Współpraca iplex.pl z ALLPlayer 1„U podstaw współpracy naszych firm leży dotarcie do tej samej grupy użytkowników zainteresowanych oglądaniem filmów – mówi Łukasz Skrzypek Prezes IPLEX Sp. z o.o. – Wkrótce każde uruchomienie programu ALLPlayer pozwoli zobaczyć aktualne nowości, jakie oferować będzie iplex.pl. Dzięki temu znacznie zwiększy się zasięg naszego serwisu”.

W najbliższych tygodniach użytkownicy otrzymają również możliwość przesyłania filmów do urządzeń zaopatrzonych w bezprzewodowy system DLNA. Współpraca iplex.pl i ALLPlayer.org pozwoli nie tylko na dodanie nowych funkcjonalności, ale też na tworzenie nowych zaawansowanych usług zwiększających dostęp do nowości filmowych.

Wspólne działania pozwolą dotrzeć do użytkowników ALLPlayera w Polsce oraz Polonii na świecie, jak również dzięki wspólnym akcjom marketingowym, zwiększyć rozpoznawalność marek.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry