Współpraca serwisu internetowego Gazety Wyborczej i Wakacje.pl

Klienci wirtualnego serwisu internetowego Gazety Wyborczej mogą zarezerwować wycieczkę turystyczną w dziale turystyka, obsługiwanym przez najstarszy i największy polski portal Turystyczny -Wakacje.pl.

Oferta turystyczna zawiera ponad 60 tys. propozycji wakacyjnych w 80 krajach z ponad 30 biur turystycznych między innymi: Vinga, Big Blue, Rainbow Tours, Orbis Travel, Wezyr Holiday, Itaka, Neckermann, Scan Holiday i inne. Każda lokalizacja jest dokładnie opisana i opatrzona zdjęciem.

“Współpraca portalu Wakacje.pl z Gazeta.pl umożliwi Internautom nie tylko zaplanowanie urlopu, ale i kupienie wszystkiego, co może się okazać przydatne w trakcie idealnego wypoczynku. W ten sposób poszerzyliśmy sprzedaż naszych propozycji wakacyjnych o dodatkowy kanał dystrybucji. Z Gazeta.pl dotrzemy do kolejnej dużej grupy osób kupujących przez Internet. Posiadamy szeroką gamą ofert turystycznych, które z pewnością zainteresują użytkowników sklepu Ws.pl. – powiedział Michał Kaczorowski Prezes Zarządu Wakacje.pl Sp. Z o.o. “

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry