Współpraca Sklepu Wirtualnej Polski SA i Wakacji.pl

Od 19 lipca 2002 r. klienci Sklepu Wirtualnej Polski będą mogli zarezerwować wycieczkę turystyczną w dziale Podróże, obsługiwanym przez najstarszy i największy polski portal Turystyczny -Wakacje.pl.

Oferta turystyczna zawiera ponad 60 tys. propozycji wakacyjnych w 80 krajach z ponad 30 biur turystycznych między innymi: Vinga, Big Blue, Rainbow Tours, Orbis Travel, Wezyr Holiday, Itaka, Neckermann, Scan Holiday i inne. Każda lokalizacja jest dokładnie opisana i opatrzona zdjęciem.

„Współpraca Ws.pl. z portalem Wakcje.pl umożliwi Internautom nie tylko zaplanowanie urlopu ale i kupienie wszystkiego co może się okazać przydatne w trakcie idealnego wypoczynku. W Ws.pl jest duży wybór przewodników turystycznych, aparatów fotograficznych oraz odpowiedniej odzieży”- mówi Cezary Szczekocki prezes zarządu Sklepu Wirtualnej Polski.

„Wakacje.pl rozpoczęły współpracę z Sklepem Wirtualnej Polski, w ten sposób poszerzyliśmy sprzedaż naszych propozycji wakacyjnych o dodatkowy kanał dystrybucji. Z Ws.pl możemy dotrzeć do kolejnej dużej grupy osób kupujących przez Internet. Posiadamy szeroką gamą ofert turystycznych, które z pewnością zainteresują użytkowników sklepu Ws.pl. – powiedział Michał Kaczorowski prezes zarządu wakacje.pl Sp. Z o.o. ”

Sklep Wirtualnej Polski i Wakacje.pl zapowiadają organizowanie wspólnych promocji dla użytkowników oraz ofert specjalnych.

http://www.wakacje.pl
http://www.ws.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top