Współtwórcy DoCelu.pl zacieśniają współpracę

Rozwój Spółki Emapa owocuje nie tylko poszerzaniem jej asortymentu, ale i rozbudową sieci partnerów. Przejawem tego jest podpisana niedawno umowa o strategicznym partnerstwie z firmą Business Management Software sp. z o.o. (BMS), z którą Emapa miała okazję współpracować podczas prac związanych z nowym portalem geolokalizacyjnym Wirtualnej Polski DoCelu.pl.

BMS to jedna z wiodących polskich firm wytwarzających zaawansowane rozwiązania informatycznymi. Specjalizuje się w obsłudze wymagających klientów biznesowych, zwłaszcza z sektora finansowego. „Zawsze z uwagą dobieramy naszych partnerów” – mówi Izabella Wieczorek, Członek Zarządu oraz Dyrektor Działu Klientów Biznesowych w Spółce Emapa. „W ich gronie znajdują się m.in. światowi liderzy rynku map cyfrowych, jak Tele Atlas, czy nawigacji GPS, jak Mio i NavNGo. Współpracujemy również z najlepszymi polskimi markami, wśród których można znaleźć Wirtualną Polskę, czy PKT.pl. BMS jest znany z profesjonalizmu i posiada bardzo dobre opinie klientów, doskonale wpisuje się tym samym w powyższy wzorzec”. Rafał Brzozowski, prezes Business Management Software Sp. z o.o. dodaje: „Rynek mapowy to bardzo dynamicznie rozwijający się oraz perspektywiczny obszar. Współpraca z Emapą ogromnie wzbogaca naszą ofertę z perspektywy Klienta oraz umożliwia zastosowanie technologii mapowych w projektach realizowanych przez BMS. Projekty prowadzone wspólnie z Emapą mają także dodatkową zaletę – są bardzo interesujące technologicznie dla naszych zespołów projektowych”.

Partnerstwo Spółki Emapa i Business Management Software Sp. z o.o. polega na współtworzeniu zaawansowanych rozwiązań geoinformatycznych. Emapa m.in. dostarcza BMS swoją technologię MapCenter służącą do obsługi map cyfrowych i innych przestrzennych baz danych. W oparciu o technologie Emapy, BMS konstruuje złożone, dostosowane do potrzeb danego Klienta aplikacje mapowe oraz integruje je z innymi systemami Klienta. Wzajemna współpraca znalazła swój wyraz we współtworzeniu portalu geolokalizacyjnego dla Wirtualnej Polski – DoCelu.pl. BMS skonstruował dla serwisu warstwę integracyjną lokalizatora wykorzystując cyfrowe dane kartograficzne dostarczone przez Spółkę Emapa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top