Współtwórcy DoCelu.pl zacieśniają współpracę

Rozwój Spółki Emapa owocuje nie tylko poszerzaniem jej asortymentu, ale i rozbudową sieci partnerów. Przejawem tego jest podpisana niedawno umowa o strategicznym partnerstwie z firmą Business Management Software sp. z o.o. (BMS), z którą Emapa miała okazję współpracować podczas prac związanych z nowym portalem geolokalizacyjnym Wirtualnej Polski DoCelu.pl.

BMS to jedna z wiodących polskich firm wytwarzających zaawansowane rozwiązania informatycznymi. Specjalizuje się w obsłudze wymagających klientów biznesowych, zwłaszcza z sektora finansowego. „Zawsze z uwagą dobieramy naszych partnerów” – mówi Izabella Wieczorek, Członek Zarządu oraz Dyrektor Działu Klientów Biznesowych w Spółce Emapa. „W ich gronie znajdują się m.in. światowi liderzy rynku map cyfrowych, jak Tele Atlas, czy nawigacji GPS, jak Mio i NavNGo. Współpracujemy również z najlepszymi polskimi markami, wśród których można znaleźć Wirtualną Polskę, czy PKT.pl. BMS jest znany z profesjonalizmu i posiada bardzo dobre opinie klientów, doskonale wpisuje się tym samym w powyższy wzorzec”. Rafał Brzozowski, prezes Business Management Software Sp. z o.o. dodaje: „Rynek mapowy to bardzo dynamicznie rozwijający się oraz perspektywiczny obszar. Współpraca z Emapą ogromnie wzbogaca naszą ofertę z perspektywy Klienta oraz umożliwia zastosowanie technologii mapowych w projektach realizowanych przez BMS. Projekty prowadzone wspólnie z Emapą mają także dodatkową zaletę – są bardzo interesujące technologicznie dla naszych zespołów projektowych”.

Partnerstwo Spółki Emapa i Business Management Software Sp. z o.o. polega na współtworzeniu zaawansowanych rozwiązań geoinformatycznych. Emapa m.in. dostarcza BMS swoją technologię MapCenter służącą do obsługi map cyfrowych i innych przestrzennych baz danych. W oparciu o technologie Emapy, BMS konstruuje złożone, dostosowane do potrzeb danego Klienta aplikacje mapowe oraz integruje je z innymi systemami Klienta. Wzajemna współpraca znalazła swój wyraz we współtworzeniu portalu geolokalizacyjnego dla Wirtualnej Polski – DoCelu.pl. BMS skonstruował dla serwisu warstwę integracyjną lokalizatora wykorzystując cyfrowe dane kartograficzne dostarczone przez Spółkę Emapa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry