Wyborcza.biz na iPhone’a

Od grudnia br. treści z serwisu biznesowego Wyborcza.biz dostępne są w telefonach iPhone dzięki aplikacji “Wyborcza.biz na iPhone’a”.

“Wyborcza.biz na iPhone’a” to bezpłatna aplikacja z aktualnymi informacjami z serwisu Wyborcza.biz, stworzona dla użytkowników iPhone’ów. Składa się z następujących sekcji: “Wiadomości” – z najnowszymi artykułami z Wyborcza.biz, “Giełda” – z informacjami o spółkach i indeksach z warszawskiej giełdy, a także “Waluty” – z aktualnymi kursami walut NBP.

Aplikacja posiada również opcję “Twoja giełda” umożliwiającą personalizację ustawień, dzięki której użytkownicy iPhone’ów mogą na bieżąco śledzić wyniki interesujących ich spółek i czytać poświęcone im artykuły.

“Wyborcza.biz na iPhone’a” to kolejna darmowa aplikacja stworzona przez Agorę dla użytkowników telefonów iPhone – wcześniej powstała aplikacja serwisu Wyborcza.pl oraz internetowego serwisu radiowego Tuba.fm.

Aplikację “Wyborcza.biz na iPhone’a” można pobrać ze strony: http://wyborcza.biz/iphone

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry