Wygraj Mundial ze SPORT.PL i One-2-One

Tak jak cztery lata temu na mundial w Niemczech, tak i na rozpoczynające się 11 czerwca mistrzostwa świata w RPA portal SPORT.PL we współpracy z One-2-One przygotował wielki konkurs „Wygraj Mundial”.

Dzięki Wygraj Mundial dreszczyk emocji związanych z oglądaniem zmagań najlepszych drużyn na świecie będzie jeszcze bardziej intensywny – pula nagród w konkursie to 25000 zł plus oryginalne koszulki meczowe reprezentacji Argentyny, Brazylii, Włoch i Hiszpanii.

Konkurs polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny piłkarskiej złożonej z piłkarzy biorących udział w mistrzostwach świata. Pozycja gracza w konkursie zależy od wyników, jakie osiągną wytypowani przez niego piłkarze w prawdziwych meczach mundialowych. Mistrzostwa wygrywa osoba, której zespół zdobędzie najwięcej punktów. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi chwilę po ostatnim meczu Mundialu – 11 lipca.

Wszystkie operacje na konkursowej drużynie – zakładanie zespołów, sprzedaż i kupno piłkarzy, zamiana zawodników podstawowych i rezerwowych, wymiana kapitana – odbywają się na platformie WWW, ale można też grać, korzystając z telefonu komórkowego.

www.wygrajmundial.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry