Wygraj Mundial ze SPORT.PL i One-2-One

Opublikowano: 9 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Tak jak cztery lata temu na mundial w Niemczech, tak i na rozpoczynające się 11 czerwca mistrzostwa świata w RPA portal SPORT.PL we współpracy z One-2-One przygotował wielki konkurs „Wygraj Mundial”.

Dzięki Wygraj Mundial dreszczyk emocji związanych z oglądaniem zmagań najlepszych drużyn na świecie będzie jeszcze bardziej intensywny – pula nagród w konkursie to 25000 zł plus oryginalne koszulki meczowe reprezentacji Argentyny, Brazylii, Włoch i Hiszpanii.

Konkurs polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny piłkarskiej złożonej z piłkarzy biorących udział w mistrzostwach świata. Pozycja gracza w konkursie zależy od wyników, jakie osiągną wytypowani przez niego piłkarze w prawdziwych meczach mundialowych. Mistrzostwa wygrywa osoba, której zespół zdobędzie najwięcej punktów. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi chwilę po ostatnim meczu Mundialu – 11 lipca.

Wszystkie operacje na konkursowej drużynie – zakładanie zespołów, sprzedaż i kupno piłkarzy, zamiana zawodników podstawowych i rezerwowych, wymiana kapitana – odbywają się na platformie WWW, ale można też grać, korzystając z telefonu komórkowego.

www.wygrajmundial.pl

Hanna LaskowskaWygraj Mundial ze SPORT.PL i One-2-One

Podziel się!

O autorze

hania