Wyjątkowe aukcje na Dzień Kobiet w Oligoo.pl

Z okazji Dnia Kobiet serwis www.oligoo.pl przy współpracy z portalem WyjątkowyPrezent.pl przygotował dla swoich Użytkowników wyjątkowe aukcje. W specjalnych licytacjach, które odbędą się 8 marca, będzie można wygrać m.in. ekskluzywne masaże dla dwojga, relaksacyjny zabieg czekoladowy, a także zabieg manicure i pedicure.

Użytkownicy portalu Oligoo.pl, oferującego rozwijający się na polskim rynku e-biznesu trend gier aukcyjnych otrzymają niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy zarejestrowani gracze będą mogli wziąć udział w specjalnych licytacjach, w których można wygrać oryginalne i atrakcyjne prezenty z oferty portalu www.wyjatkowyprezent.pl. Dodatkowo, 8 marca serwis Oligoo.pl każdej kobiecie sprezentuje 20 oligoopunktów w specjalnym, promocyjnym pakiecie.

W aukcjach będzie można brać udział od niedzieli, 8 marca, od godziny 10. Specjalne zabiegi, które wystawione będą na aukcjach www.oligoo.pl w formie prezentu, będzie można odebrać w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu.

„Nawiązanie współpracy z portalem „Wyjątkowyprezent.pl” z okazji Dnia Kobiet jest dla nas szczególnie ważne, gdyż oferuje on niecodzienne prezenty oparte na emocjach i przeżyciach. Dzięki temu, w szczególnym dla kobiet dniu, możemy zaoferować naszym użytkowniczkom możliwość gry o oryginalne prezenty, takie jak zabiegi zdrowotne,  manicure i pedicure czy masaże. Dodatkowo każda pani dostanie od nas w prezencie 20 oligoopunktów” – mówi Piotr Kasprzycki, współwłaściciel serwisu Oligoo.pl

www.oligoo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top