Wylicytuj unikatowy niski nr GG:17

Specjalny, dwucyfrowy numer GG:17 można od dzisiaj licytować na Aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcja specjalnego numeru GG to już kilkuletnia tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. Dochód z aukcji numeru GG zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieciaków. W ubiegłym roku nr GG:16 został zlicytowany za rekordową kwotę 13 900 zł!

XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2009 roku pod hasłem „Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci”. Za zebrane pieniądze Fundacja planuje wspomóc wszystkie hospicja w Polsce.

Gadu-Gadu gra dla dzieciaków już po raz czwarty, tradycyjnie już przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych Finałów: GG:14, GG:15, GG:16 i teraz GG:17.

W trakcie XIV Finału numer GG:14 wylicytowano na kwotę 2 025 zł.
W trakcie XV Finału numer GG:15 wylicytowano na kwotę 5 799 zł.
W trakcie XVI Finału numer GG:16 wylicytowano na kwotę 13 900 zł (!)

Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

– Cieszymy się, że możemy ponownie dołożyć własną cegiełkę dla ratowania dzieciaków – mówi Jarek Rybus z Gadu-Gadu S.A. – Zachęcamy do emocjonującej licytacji specjalnego numeru GG:17. Mam nadzieję, że będzie nie mniej ciekawa, niż roku temu, a jej efektem będzie znaczna kwota, która w pełni trafi do Fundacji Jurka Owsiaka.

W tym roku Gadu-Gadu, poza numerem specjalnym GG, przeznaczy na aukcje również plakat Gadu-Dyktanda z autografem profesora Jerzego Bralczyka, zestawy gadżetów GG (m.in. polar, płyty, książki, smycze) i wiele innych. Kolejne aukcje GG pojawią się w najbliższych dniach.

Aukcja specjalnego numeru GG:17:

www.aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=195884

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top