Wyniki Megapanel za grudzień 2007

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) i firma badawcza Gemius SA, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius”, będącego standardem pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za grudzień 2007 roku.
Wyniki Megapanel za grudzień 2007 1

Wyniki Megapanel za grudzień 2007 2

Wyniki Megapanel za grudzień 2007 3

Wyniki Megapanel za grudzień 2007 4

Źródło: Megapanel PBI/Gemius, grudzień 2007 r.

Liczebność próby: N= 16 167. Grupa objęta badaniem 7+. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC.

*  W zestawieniu najpopularniejszych komunikatorów nie uwzględniono: – komunikatora Windows Messenger, który instaluje się automatycznie wraz z systemem Windows i uruchamiając się automatycznie po starcie komputera w przeważającej części przypadków nie jest używany.

** Portal Onet.pl jest objęty audytem site-centric z wyjątkiem serwisu “Praca”, który odwiedza 1,30 proc. użytkowników portalu. Liczba odsłon dokonywanych na serwisie „Praca” stanowi 0,18 proc. wszystkich odsłon dokonanych na portalu Onet.pl. Zasięg dla serwisu „Praca” wynosi 0,88 proc.

**** Serwis Allegro.pl składa się zarówno z części audytowanych, jaki i nieobjętych audytem site-centric.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry