Wyniki Megapanel za styczeń 2008

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) i firma badawcza Gemius SA, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius”, będącego standardem pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za styczeń 2008 roku.
Wyniki Megapanel za styczeń 2008 1

Wyniki Megapanel za styczeń 2008 2

Wyniki Megapanel za styczeń 2008 3

Wyniki Megapanel za styczeń 2008 4

Liczebność próby: N= 17 993. Grupa objęta badaniem 7+. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC prowadzonego na próbie dobieranej i ważonej przez PBC.

*  W zestawieniu najpopularniejszych komunikatorów nie uwzględniono:
– komunikatora Windows Messenger, który instaluje się automatycznie wraz z systemem Windows i uruchamiając się automatycznie po starcie komputera w przeważającej części przypadków nie jest używany.

** Portal Onet.pl jest objęty audytem site-centric z wyjątkiem serwisu „Praca”, który odwiedza 2,57 proc. użytkowników portalu. Liczba odsłon dokonywanych na serwisie „Praca” stanowi 0,21 proc. wszystkich odsłon dokonanych na portalu Onet.pl. Zasięg dla serwisu „Praca” wynosi 1,75 proc.
*** W niniejszym zestawieniu podano wyniki jedynie dla tych części witryny, które biorą udział w audycie site-centric.
**** Grupa Gadu-Gadu i Grupa Medousa.pl składają się zarówno z części audytowanych, jaki i nieobjętych audytem site-centric.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry