Wypożycz samochód z Wirtualną Polską

Serwis Turystyka Wirtualnej Polski wzbogacił się o kolejną opcję. Od dziś za pośrednictwem portalu można wynająć samochód znanej marki i udać się nim w podróż po Polsce lub Europie.

Powoli, ale systematycznie zanika mylne przekonanie o wysokich kosztach wypożyczenia auta, a co za tym idzie, rośnie popularność tej formy transportu wśród Polaków. Z usługi korzystają już nie tylko obcokrajowcy lub biznesmeni, którzy wynajmują samochód na kilka godzin, czy dni. Auta chętnie najmują rodziny udające się na wakacje, przedstawiciele małych i średnich firm, rodzimi przedsiębiorcy.

Od dziś można zarezerwować auto za pośrednictwem Wirtualnej Polski. Dzięki współpracy portalu z firmą Express internauci zyskali dostęp do największego parku wynajmowanych samochodów w kraju. By skorzystać z rozwiązania, wystarczy wypełnić przejrzysty, łatwy w obsłudze formularz. Najemca prowadzony jest krok po kroku. Może wybrać czas i miejsce odbioru oraz zwrotu auta, wypożyczyć bagażnik, dziecięcy fotelik, box dachowy.

Formularz umożliwia nie tylko rezerwację, ale także dokonanie płatności za usługę. Firma Express zagwarantowała podstawienie samochodu w zamówionej klasie (lub nawet w klasie wyższej od zamówionej, po niższej cenie), o ile rezerwacja za pośrednictwem WP zostanie dokonana na trzy dni przed planowanym terminem wypożyczenia. Dodatkowo − rezerwując auto przez Internet − skorzystać można z 10% rabatu. Klient może wybrać samochód zgodny z jego indywidualnymi potrzebami i upodobaniami, od małych aut miejskich, po wozy terenowe i dostawcze. Ten ostatni sposób to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich planujących przeprowadzkę.

Express nie wprowadził limitu kilometrów. Podróżując z rodziną i bagażem dookoła Europy, liczyć się trzeba jedynie z kosztami benzyny i samego wynajmu – 250 zł za dobę przy dwutygodniowych wakacjach, gdy poruszać się będziemy dużym, rodzinnym autem, jakim jest Ford Focus kombi..

Flota Expressu składa się aktualnie z 850 samochodów dwunastu marek: Audi, Citroen, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Suzuki, Toyota i Volvo. Express Rent a Car posiada sieć oddziałów w Bielsku-Białej, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Serwis Turystyka: http://turystyka.wp.pl
Serwis wynajmu aut: http://wynajemsamochodow.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top